رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
  • کد خبر : ۱۳۱۸۷
  • چاپ خبر : تشکیل صدو شصت و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش بافق

تشکیل صدو شصت و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش بافق

حجت الاسلام  سیدجواد سلیمانی امام جمعه شهرستان بافق با گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان بر ضرورت توجه ویژه خیران و والدین دانش آموزان در امور خیری مرتبط با مسائل آموزش و پرورش شهرستان تاکید و اظهار کرد: مسئولان آموزش پرورش می بایست زمینه حضور هر چه بیشتر خیران و والدین در امور خیری مرتبط با […]

IMG_6034

حجت الاسلام  سیدجواد سلیمانی امام جمعه شهرستان بافق با گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان بر ضرورت توجه ویژه خیران و والدین دانش آموزان در امور خیری مرتبط با مسائل آموزش و پرورش شهرستان تاکید و اظهار کرد: مسئولان آموزش پرورش می بایست زمینه حضور هر چه بیشتر خیران و والدین در امور خیری مرتبط با مسائل آموزش و پرورش را فراهم کنند.

فرماندار بافق نیز در این نشست ابتدا با اشاره به کسالت پیش آمده برای مدیرکل آموزش پرورش استان یزد برای این مسئول آرزوی بهبودی کامل و سلامتی از درگاه خداوند متعال را خواستار شد.

سید مهدی طلایی مقدم در ادامه به بیان اقدامات صورت گرفته شورا و مصوبات جلسات قبل پرداخت و خواستار تسریع در اجرای پروژه های در حال ساخت آموزش و پرورش شد.

وی همچنین پیرامون مرمت و بهسازی مدارس شهری و روستایی با همکاری شهرداری و بخشداری ، همکاری در اجرای برنامه های تابستانه دانش آموزان ، رفع موانع تکمیل مدارس خیری در حال ساخت، پیگیری شروع به ساخت 4 مدرسه خیری و کمک به خانواده دانش آموزان بی سرپرست و کم بضاعت قول مساعدت و همکاری داد.

همچنین در این جلسه، مدیر آموزش و پرورش بافق به بیان عملکرد این اداره در ماه گذشته پرداخت.

در پایان این نشست احکام اعضای جدید اهدا شد و مسئولانی که در اجرای برنامه های این نهاد همکاری داشتند با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

IMG_6034 IMG_6038 IMG_6045 IMG_6055 IMG_6063 IMG_6066

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده