رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
  • کد خبر : ۱۳۷۷۳
  • چاپ خبر : برگزاری شانزدهمین جلسه مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق

برگزاری شانزدهمین جلسه مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق

به گزارش آفتاب بافق؛ در ابتدای شانزدهمین جلسه مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق، کارگروه ها به صورت مجزا تشکیل شد و به بررسی مشکلات این شهرستان پرداختند. در کارگروه بهداشت و درمان با محوریت بهداشت و درمان به موضوعات روند توسعه ساخت و ساز بیمارستان 96 تختوابی، تأمین نیروی انسانی، و بررسی کمک های […]

به گزارش آفتاب بافق؛ در ابتدای شانزدهمین جلسه مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق، کارگروه ها به صورت مجزا تشکیل شد و به بررسی مشکلات این شهرستان پرداختند.

در کارگروه بهداشت و درمان با محوریت بهداشت و درمان به موضوعات روند توسعه ساخت و ساز بیمارستان 96 تختوابی، تأمین نیروی انسانی، و بررسی کمک های شرکت سنگ آهن مرکزی پرداخته شد.

در کارگروه صنعت و معدن نیز موضوعات احداث شهرک متالوژی، استمرار و پیگیری کارگروه صنعت و معدن در جهت احداث و رونق جوار معدنی، ایده های برتر و … مورد بررسی قرار گرفت.

موضوعاتی چون عدم رعایت استاندارهای آسفالت و مرمت پس از کار گاز کشی و فاضلاب شهری، از محوریت کارگروه عمران و آبادانی بود.

همچنین در کارگروه فرهنگی و آموزشی، بحث بررسی آسیب های اجتماعی در کنار سیل هجوم مهاجران به شهرستان، ازدواج ها و طلاق های اجباری، مطرح شد که اولویت اصلی مسئولان شهرستان باشد.

پس از بحث و بررسی کارگروه ها، نماینده مجلس شورای اسلامی، یکی از اعضای تشکیل دهنده کارگروه ها و رییس شورای اسلامی شهرستان بافق سخنرانی کردند.

4

3

2

1

5

6

7

8

9

10

11

عکس: محمد رضا پورفتاحی

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “برگزاری شانزدهمین جلسه مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق”

  • سلام مایه تاسف است که ازبزرگترین قشر اجتماع یعنی معلولین و خانواده های آنها که جمعیت 3000 نفری را تشکیل میدهند نماینده ای دراین مجمع دعوت نمیشود
    این قشربزرگ و مظلوم نه تنها باید نماینده داشته باشند بلکه باید کارگروهی هم داشته باشند

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده