رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹
  • کد خبر : ۲۰۸۵۰
  • چاپ خبر : هم اکنون منتظر حضورتان هستیم

هم اکنون منتظر حضورتان هستیم

فردا ساعت 4 عصرهندبال لیگ برتر کشور/تیم عمران و توسعه بافق و نوین قطره  پارسه مرودشت  سالن امام علی (ع) آهنشهر آفتاب بافق؛ هر روستا، شهر و استانی به داشته های خود می بالد و برای داشته هایش تلاش می کند یا  با تلاش به داشته ای می رسد که به آن ببالد. موضوعی که […]

فردا ساعت 4 عصرهندبال لیگ برتر کشور/تیم عمران و توسعه بافق و نوین قطره  پارسه مرودشت  سالن امام علی (ع) آهنشهر

photo_2016-12-11_09-28-11

آفتاب بافق؛

هر روستا، شهر و استانی به داشته های خود می بالد و برای داشته هایش تلاش می کند یا  با تلاش به داشته ای می رسد که به آن ببالد. موضوعی که چند صباحی آزار دهنده شده است نبود مهر، احساس همدلی؛ همصدایی و ریزش باران رحمت است..

روی سخن من ابتداء با مسئولان کلان، شهر و در ادامه مردم فهیم شهرستان بافق،

امسال تیم هندبال لیگ برتر کشور تنها نماینده شهر بافق که دیگر زیر مجموعه تمام شهر است و با داشتن بضاعت کم مالی و با به کار گیری بازیکنانی با کمترین هزینه در دوبازی که در بافق برگزار شده است مورد بی مهری مسئولان و مردم قرارگرفته است.

مگر نه اینکه بازی هندبال ورود خواهران آزاداست، مگر نه اینکه شورای اسلامی شهر و شهردار بافق به دنبال راهی برای حضور بچه های بافقی در سالن های ورزشی هستند، مگر نه اینکه آموزش و پرورش ما باید زمینه ای برای شکوفایی استعداددانش آموزان ورزش دوست فراهم کند . مگر نه اینکه نماینده منتخب و مسئولان برای شناساندن ورزش بافق به کشور دست به دست هم باید داد و بافق را نامی کرد.

حال چه شده است که درپاییز همه خود را به خواب خرگوشی زده اند. دوستی می گفت تیمی که قراراست فردا به مصاف با تیم عمران و توسعه بیاید آنقدر دست و پا زده تا به لیگ برتر رسیده است و امروز تمام شهر پشت این تیم هستند. حال این سئوال در ذهن من مخاطب پیش می اید مگر چقدر تشویق و حضور در سالن زمان می برد که هیچکس به خود اجازه نمی دهد که وارد سالن شود و فقط و فقط یک تشکر خشک وخالی از بازیکنان هندبال توسعه وعمران بافق که اکثرا بومی یا نه حداقل سرمربی بومی دارد،انجام دهند.

تیمی در لیگ برتر کشور حضوردارد ولی پشت گرمی نیست، دوستان، مسولان، ورزش دوستان، مدیران ادارات، مسئولان شهرستان، شهردار، و….. به خدا با ورزش نیز می توان بافق را نامی کرد.

امروز وقتی گزارشگر فوتبال شبکه سوم سیما نامی از بزرگان پرسپولیس می برد با افتخار اعلام می کند “علی علیپور” در تیم سنگ آهن بافق توپ زده است. کمک مربی تیم ملی” افشین پیروانی” با افتخار برای شهر بافق مربیگری کرده است. بیاید همه با هم یکصدا و همدل فردا ساعت 4 در سالن امام علی(ع) آهنشهر حضور پیدا کنیم و به این تیم که فقط و فقط مهربانی دستان شما مردم بافق را نیاز دارد کمک کنیم. یکصدا بافق ،یکصدا تشویق، یکصدا لیگ برتر کشور؛ کم افتخاری برای شهرمان نیست.

منتظر حضورتان هستیم.

“یوسفعلی صباغیان”

ارسال دیدگاه


4 دیدگاه برای “هم اکنون منتظر حضورتان هستیم”

  • مرحبا به این نوشته دوست عزیزو همشهری دلسوزمون آقای صباغیان . شیرمادر حلالت که اینقدر تعصب وغیرت به روی بافقی داری . چطور یک سرمربی غریبه را اینقدر عزت و احترام می داشتند و حالا با این جوان پرتلاش و دلسوز و صادق منصوریان اینجوری رفتار میکنند . خدا جای حق نشسته است . تبعیض ها را کنار بگذارید و خدا را ناظر بر تمام کارها ورفتارهایتان ببینید . الحق و الانصاف جناب صباغیان

  • احسنت احسنت احسنت بر این همه غیرت و تعصب

  • واقع بین says:

    آقای نویسنده خیلی دل خجسته ای داری.

  • بهتر است بدانید که از وقتی که سکان هدایت ورزش استان به دست همشهری خودمان افتاده است یک ریال برای ورزش شهرستان هزینه نشده و تمام هیات های ورزشی در حالت رکود و بی پولی محض به سر می برند.پس بهتر است حالا که این مطلب را نوشتید برای ورزش بی روح و مرده شهر هم حرف بزنید

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده