رفتن به بالا
  • شنبه - ۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳
  • کد خبر : ۲۱۳۵
  • چاپ خبر : ديدار فرماندار بافق با خانواده بانوي کماندار بافقي

ديدار فرماندار بافق با خانواده بانوي کماندار بافقي

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ به مناسبت هفته تربيت بدني ، فرماندار و هيات همراه با خانواده بانوي کماندار بافقي ديدار کردند. در اين ديدار "سيد مهدي طلايي مقدم" ضمن ابراز خرسندي و خشنودي از وجود ورزشکاراني چون "خانم رمضانپور" در شهرستان بافق گفت: بافق، ورزشکاران بالقوه اي در رشته هاي مختلف ورزشي […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ به مناسبت هفته تربيت بدني ، فرماندار و هيات همراه با خانواده بانوي کماندار بافقي ديدار کردند.

در اين ديدار "سيد مهدي طلايي مقدم" ضمن ابراز خرسندي و خشنودي از وجود ورزشکاراني چون "خانم رمضانپور" در شهرستان بافق گفت: بافق، ورزشکاران بالقوه اي در رشته هاي مختلف ورزشي دارد که با شناسايي و پرورش اين استعدادها مي توان شاهد شکوفايي بافق در عرصه هاي ملي و بين المللي باشيم.

فرماندار بافق در ادامه راهيابي بانوي کماندار بافقي به اردوي تيم ملي تير اندازي با کمان کشور را تبريک گفت و تصريح کرد: کسب دو مقام دوم و سوم کشوري در رده جوانان و بزرگسالان در يک هفته باعث افتخار شهرستان بافق بخصوص خانواده بانوي ورزشکار است.

وي در پايان ضمن تقدير از زحمات خانواده و مربي اين بانوي ورزشکار براي رفع مشکلات پيش روي وي قول مساعدت و پيگيري داد و حمايت مالي ( اسپانسر) خانم رمضانپور براي شرکت در مسابقات ملي و بين المللي را از جانب فرمانداري بافق متقبل شد.

گفتني است "سمانه رمضانپور" دانشجوي (طلبه) حوزه علميه الزهرا شهرستان بافق مي باشد که قرار است جهت مسابقات انتخابی تیم ملی که 8 آبان ماه در تهران برگزار مي شود شرکت کند.

يادرآور مي شود در اين ديدار معاون فرماندار ، بخشدار مرکزي ، مشاور فرماندار و حراست فرمانداري، مدير عامل باشگاه ورزشي آهن ، کارکنان اداره ورزش و جوانان و جمعي از ورزش دوستان فرماندار را همراهي کردند.

New3988 New3994 New4000 New4002 New4006

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده