رفتن به بالا
  • شنبه - ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
  • کد خبر : ۲۱۵۰۹
  • چاپ خبر : آقای وزیر طوری نشود که فرهنگیان روزهای “فانی” را آرزو کنند
نماینده حوزه انتخابیه مهریز؛

آقای وزیر طوری نشود که فرهنگیان روزهای “فانی” را آرزو کنند

نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در جلسه بعداز ظهر مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور و وزرای آموزش و پرورش و اقتصاد و دارایی تذکر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی در تذکر اول خود به رئیس جمهور و دستگاه دیپلماسی کشور در رابطه با امضای برجام گفت: به دلایل تحریم و […]

201608104782646228_orig

نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در جلسه بعداز ظهر مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور و وزرای آموزش و پرورش و اقتصاد و دارایی تذکر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ محمدرضا صباغیان بافقی در تذکر اول خود به رئیس جمهور و دستگاه دیپلماسی کشور در رابطه با امضای برجام گفت: به دلایل تحریم و شرایط سخت اقتصادی برجام امضا شد که این اقدام ،تدبیر هوشمندانه و اراده نظام بود و شاید هر دولت دیگری در این زمان چاره ای جز آن نداشت و گلایه ای نیست و از زحمات شما و همکارانتان تقدیر و تشکر می شود اما جناب رییس جمهور، ایران به تعهدات خود عمل کرد،احساس می شود طرف مقابل ما را کوچک و ضعیف می بیند که این گونه عمل می کند و عملا نقص برجام می کند که خود شما نیز آن را تایید کرده اید.

وی افزود:جناب آقای رئیس جمهور:
اظهار عجز پیش جفا پیشه کان خطاست
اشک کباب باعث طغیان آتش است.

نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز با بیان اینکه نباید داستان طوری رقم بخورد که آنها ما را ضعیف ببینند تصریح کرد: نباید طوری عمل شود که آیندگان برجام را در کنار ترکمانچای بنویسند و بخوانند و آن آینده را امروز ما و شما رقم می زنیم.

وی ادامه داد: باید در مقابل عهد شکنی دشمن موضع محکم گرفت و بدانید یدالله فوق ایدیهم.

صباغیان تذکر دوم خود را به وزیر آموزش و پرورش داد و عنوان کرد: لازم است در ابتدا از وزیر محترم آموزش و پرورش به پاس خدماتشان تقدیر کرد. اما چرا پاداش قشر عزیز زحمتکش و ضعیف بازنشسته فرهنگی پرداخت نمی شود؟

وی افزود: این فرهنگیان بعضا مدتهاست بازنشسته شده اند چرا این مبلغ ناچیز پرداخت نمی شود، برخی معلمان حق التدریس ۹ ماه است حقوق آنان پرداخت نشده است.

نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد:جناب آقای وزیر طوری نشود که فرهنگیان روزهای فانی را آرزو کنند.

صباغیان بافقی در ادامه سخنان خود تذکر سوم را به رییس جمهور و سازمان محیط زیست کشور داد و خاطر نشان کرد: بیش از۶ ماه می گذرد و شورای عالی محیط زیست تشکیل نگردیده، مردم معطل مجوز محیط زیست برای حل مشکلات هستند،قای رئیس جمهور معطلی چقدر؟

وی افزود:برای نمونه دامداران محترم مهریز که در محل نامناسبی هستند و تاکنون ۵ دامداری به دلیل مشکلاتی که برای منطقه ایجاد شده به آتش کشیده شده است و دامدارانِ معطلِ مجوزِ مکان دیگر در انتظار تشکیل شورای محیط زیست هستند.

نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز همچنین در رابطه با امهال وام کشاورزی به کشاورزان به وزیر اقتصاد و دارایی تذکرا داد و گفت: با توجه به تصویب هیئت دولت مبنی بر امهال وام کشاورزی متاسفانه بانک کشاورزی در این زمینه دیر اقدام می کند تا کشاورزان سود و دیرکرد آن را بپردازند از جناب وزیر میخواهیم تا موضوع را پیگیری کنند که مردم واقعا تحت فشار هستند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی محمدرضا صباغیان بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده