رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶
  • کد خبر : ۲۱۸۵۵
  • چاپ خبر : نشست پیشکسوتان ورزشی با سرپرست فرمانداری بافق

نشست پیشکسوتان ورزشی با سرپرست فرمانداری بافق

اولین جلسه پیشکسوتان ورزش با حضور سرپرست فرمانداری بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛  اولین جلسه پیشکسوتان ورزش شهرستان بافق با حضورمحمد زاده رحمانی فرماندار و رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان و تنی چند از پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی به منظور شناسایی و رفع آسیب ها و مشکلات ورزش بافق در […]

اولین جلسه پیشکسوتان ورزش با حضور سرپرست فرمانداری بافق برگزار شد.

photo_2017-01-05_10-43-14
به گزارش آفتاب بافق؛  اولین جلسه پیشکسوتان ورزش شهرستان بافق با حضورمحمد زاده رحمانی فرماندار و رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان و تنی چند از پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی به منظور شناسایی و رفع آسیب ها و مشکلات ورزش بافق در محل فرمانداری تشکیل شد.

محمد زاده رحمانی  با اشاره به قابلیتهای شهرستان در حوزه ورزش گفت : بافق از قهرمانان ورزشی در رده های استانی و ملی برخوردار است و پیشینه ورزش بافق نیز نشان از این موضوع دارد.
وی افزود : توجه به ورزش می تواند جامعه و جوانان را از بسیاری از انحرافات دور کند و لازم است تا با تامین زیرساختهای لازم ورزش همگانی که زمینه ساز ورزش قهرمانی است را در جامعه ترویج دهیم.
وی با تاکید بر لزوم حفظ حرمت پیشکسوتان افزود : پیشکسوتان اعتبار جامعه ورزشی هستند بنابراین باید ضمن حفظ حرمت پیشکسوتان از تلاشهای آنهانیز تقدیر کنیم تا زمینه ساز گرایش جوانان و نوجوانان به ورزش بیشتر شود .
در ادامه جلسه رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت : برای رفع مشکلات ورزش شهرستان نیازمند شناخت نقاط ضعف و قوت هستیم که باید در این باره از نظرات پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی بهره گرفت.
رضا نارگانی در ادامه افزود : در نظر دارم برای اجرای برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت اداره از کلیه ظرفیتهای موجود بویژه نظرات کارشناسی پیشکسوتان برای جذب جوانان به ورزش استفاده نمایمچرا که معتقدم هرچه بیشتر برای پیشکسوتان ارزش قائل شویم گرایش جوانان به ورزش بیشتر خواهد شد .

در ادامه این جلسه پیشکسوتان ورزش شهرستان مسائلی همچون نبود جذابیت در فضاهای ورزشی ، هزینه های زیاد تیم داری و اعزام به مسابقات ، عدم توجه به پیشکسوتان و استفاده از نیروهای متخصص در رشته های ورزشی و نبود برنامه ریزی مناسب در هیاتهای ورزشی را از جمله مشکلات ورزش شهرستان عنوان کردند.

photo_2017-01-05_10-42-49

photo_2017-01-05_10-43-14

photo_2017-01-05_10-43-05

photo_2017-01-05_10-43-08

photo_2017-01-05_10-43-11

منبع: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده