رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
  • کد خبر : ۲۱۹۹۷
  • چاپ خبر : بهار بافق با هنر زیبا می شود/ استقبال از نوروز 96 با زیبا سازی شهری

بهار بافق با هنر زیبا می شود/ استقبال از نوروز 96 با زیبا سازی شهری

شهردار بافق از شروع اجرای برخی طرحهای شهرداری بافق  در راستای زیبا سازی محیط شهری و استقبال از نوروز 96 خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ سید علی نوروززاده گفت: ساماندهی و پاکسازی زمین های رها شده، زیبا سازی دیوارهای فرسوده و نازیبای شهر، بهسازی فضای سبز و گلکاری وسیع و البته متناسب با اقلیم […]

%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1

شهردار بافق از شروع اجرای برخی طرحهای شهرداری بافق  در راستای زیبا سازی محیط شهری و استقبال از نوروز 96 خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ سید علی نوروززاده گفت: ساماندهی و پاکسازی زمین های رها شده، زیبا سازی دیوارهای فرسوده و نازیبای شهر، بهسازی فضای سبز و گلکاری وسیع و البته متناسب با اقلیم شهر، تکمیل پروژه های نیمه تمام، نورپردازی  و نصب المانهای جدید را از جمله کارهای شروع شده در این زمینه می باشد.

وی در ادامه در رابطه با طرح پاکسازی و نقاشی دیوارهای سطح شهر افزود: در اجرای این طرح سعی شده ضمن ایجاد چشم اندازهای مناسب در سطح شهر جهت تلطیف روحیه نشاط شهروندان، حتی الامکان با استفاده از مناظر طبیعی، معماری اصیل اسلامی و ایرانی، تاریخی، مذهبی، فرهنگی و هنری،  هویت و اصالت شهرستان بافق بیان شود.

شهردار بافق یادآور شد: مطمئنا مشارکت مردم خوب و فهیم شهرستان بافق در اجرای این طرحها می تواند باعث  سرعت بخشیدن به ایجاد شهری زیبا و نمونه کمک نماید.

photo_2017-01-07_13-49-28

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده