رفتن به بالا
  • شنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
  • کد خبر : ۲۲۴۷۹
  • چاپ خبر : عملیات تکمیل محور نوق به بافق آغاز شد

عملیات تکمیل محور نوق به بافق آغاز شد

به گزارش آفتاب بافق؛  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رفسنجان  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 30 کیلومتر باقیمانده از این محور که از سمت نوق به بافق است در سال های گذشته زیرسازی شده است. علی عباسی گفت: عملیات روسازی و آسفالت این مسیر باقی مانده با اعتبار ملی ردیف راه های کویری امروز […]

13950408000873_PhotoA

به گزارش آفتاب بافق؛  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رفسنجان  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 30 کیلومتر باقیمانده از این محور که از سمت نوق به بافق است در سال های گذشته زیرسازی شده است.

علی عباسی گفت: عملیات روسازی و آسفالت این مسیر باقی مانده با اعتبار ملی ردیف راه های کویری امروز آغاز شد.

وی افزود: اعتبار تکمیل این محور 60 میلیارد و 900 میلیون ریال است که با پیگیری استاندار کرمان، نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار رفسنجان و مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان تأمین شده است.

نوق از توابع شهرستان رفسنجان به بافق یزد نزدیک است و مردم این دو منطقه با تکمیل این پروژه می توانند تبادلات اقتصادی و کشاورزی را گسترش دهند و به همين جهت زاده رحماني سرپرست فرمانداري بافق نيز در ماه هاي اخير پيگيري هاي فشرده اي از طريق مسئولان استان كرمان و شهرستان رفسنجان جهت اجرايي نمودن اين پروژه داشته است.

استاندار کرمان روز گذشته برای حضور در آیین بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع شهر بهرمان به رفسنجان سفر کرد.

این آیین با حضور خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی، مشاور فرهنگی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از مسئولان و قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

منبع: تابناک

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده