رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸
  • کد خبر : ۲۲۹۳۴
  • چاپ خبر : “معرفی کتاب در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق”
با حضور سرپرست فرمانداری بافق برگزار شد:

“معرفی کتاب در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق”

  به گزارش آفتاب بافق: نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق با حضور سرپرست فرمانداری، رئیس اداره راه و شهرسازی و جمعی از اعضای انجمن در محل فرمانداری بافق برگزار شد. در ابتدای نشست محمد زاده رحمانی ،کتاب “کایزن کلید موفقیت رقابتی ژاپن اثر ایمایی ماساکی” و کتاب “راهکارهای کاهش فقر” ترجمه “محمدمهدی نصیریان” […]

 

به گزارش آفتاب بافق: نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق با حضور سرپرست فرمانداری، رئیس اداره راه و شهرسازی و جمعی از اعضای انجمن در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

در ابتدای نشست محمد زاده رحمانی ،کتاب “کایزن کلید موفقیت رقابتی ژاپن اثر ایمایی ماساکی” و کتاب “راهکارهای کاهش فقر” ترجمه “محمدمهدی نصیریان” را به حضار معرفی کرد.

در ادامه زاده رحمانی گفت:و جود کتابخانه ها به عنوان یک بستر فرهنگی مناسب، زمینه ساز رشد و آگاهی افراد یک جامعه است که در صورت توسعه آنها می تواند در بخشهای مختلف جامعه اثر گزار باشد.

وی افزود:ایجاد یک کتابخانه استاندارد نیاز ضروری مردم بافق است و باید همکاریهای لازم

برای ساخت کتابخانه استاندارد انجام گیرد.

در ادامه این نشست الهام آقایی،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بافق،با توجه به افزایش چشمگیر تعداد اعضای کتابخانه ها و بازدید بیش از 50 مدرسه از کتابخانه های عمومی شهرستان در هفته کتاب و کتابخوانی،بهسازی و شاداب سازی کتابخانه های عمومی را گامی موثر در جذب مخاطبین بویژه نوجوانان و جوانان به کتابخانه های عمومی دانست.

در پایان جلسه احمد علیزاده فلاح،عضو انجمن کتابخانه ها بیان کرد منابع کتابخانه ها  باید به روز و متنوع باشد تا مخاطبین بیشتری جذب کند.

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده