رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
  • کد خبر : ۲۳۱۳۷
  • چاپ خبر : فوتسال پردیس بافق، تیم شرکت گاز استان را درهم کوبید

فوتسال پردیس بافق، تیم شرکت گاز استان را درهم کوبید

از هفته ششم لیگ برتر استان تیم فوتسال پردیس بافق با سه گل تیم فوتسال شرکت گاز استان را شکست داد به گزارش آفتاب بافق؛ این ديدار در حالی به میزبانی نماینده بافق برگزار شد که نیمه اول با یک کار ترکیبی بسیار عالی از میلاد عسکريان و گلزنی صادق خواجه زاده به تک گل […]

از هفته ششم لیگ برتر استان تیم فوتسال پردیس بافق با سه گل تیم فوتسال شرکت گاز استان را شکست داد

به گزارش آفتاب بافق؛ این ديدار در حالی به میزبانی نماینده بافق برگزار شد که نیمه اول با یک کار ترکیبی بسیار عالی از میلاد عسکريان و گلزنی صادق خواجه زاده به تک گل در نیمه اول دست یافت که در اواخر نیمه اول سنگربان پردیس یک پنالتی نقطه یک را از حریف مهار کرد.

با شروع نيمه دوم باز هم این تیم پردیس بود که با یک کارگروهی و پاس زیبای ابوالفضل خدامی و دریبل فوق العاده عالی صادق خواجه زاده به گل دوم بازی رسید.

چند دقیقه بعد از به ثمر رساندن گل دوم تیم شرکت گاز استان عقب نکشید و با حملات مکرر به یک گل رسید، اما این پایان کار نبود و پس از یک تایم و انجام یک کار گروهی بود که محمد نوروززاده با یک گل تماشایی تیم پردیس را پیش انداخت و اختلاف را به دو گل رساند.

پس از اینکه شرکت گاز قافیه را از دست رفته دید با انجام تاکتیک پاورپلی به یک گل رسید و در پایان این پردیس بافق بود که با نتیجه سه بر دو یک پیروزی دلنشین را کسب کرد.

سرمربی تیم پردیس بافق گفت: از تمامی عزیزانی که ما را حمایت کردند علی الخصوص ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان، مدیرعامل محترم باشگاه آهن، ریاست محترم هيأت فوتبال شهرستان و همچنین نصرالله عبداللهى و پرده سرای کریمی بی نهایت سپاسگزاریم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده