رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹
  • کد خبر : ۲۳۸۴۶
  • چاپ خبر : دیدار مربی تیم ملی جودو ایران با سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق

دیدار مربی تیم ملی جودو ایران با سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق

مربی تیم ملی نوجوانان جودو کشور با سرپرست ورزش و جوانان دیدار کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ محمد مهدی ذاکری مربی تیم ملی نوجوانان جودو ایران به همراه کاظم کریمزاده مشاور فرهنگی و امور ایثارگران مدیرعامل مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی و جمعی از معاونین این مجتمع عصر امروز شنبه 23 بهمن ماه با رضا […]

مربی تیم ملی نوجوانان جودو کشور با سرپرست ورزش و جوانان دیدار کرد.
به گزارش آفتاب بافق؛ محمد مهدی ذاکری مربی تیم ملی نوجوانان جودو ایران به همراه کاظم کریمزاده مشاور فرهنگی و امور ایثارگران مدیرعامل مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی و جمعی از معاونین این مجتمع عصر امروز شنبه 23 بهمن ماه با رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق دیدار و گفتگو کردند.
ذاکری در دیدار با سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق ، راهکارهای پیشرفت و ارتقاء ورزش جودو در شهرستان بافق را بیان کرد و قول مساعد داد این شهرستان را در زمینه برگزاری کلاسهای توجیهی و ارتقاء مربیان و استعداد یابی علاقمندان به این رشته ورزشی یاری نماید.
بعد از این دیدار مربی تیم ملی جودو کشورمان با حضور در سالن اختصاصی جودو شهرستان بافق از نزدیک در روند تمرینات جودو کاران قرار گرفت و نکات فنی مورد نیاز را به مربیان شهرستان انتقال داد.
لازم به ذکر است در حاشیه این بازدید که با حضور حاج محمد حسن باقری رئیس هیات جودو شهرستان بافق نیز همراه بود گزارشی از وضعیت جودو شهرستان بافق توسط رئیس هیات به مربی تیم ملی ارائه شد.

منبع: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده