رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۸
  • کد خبر : ۲۴۰
  • چاپ خبر : نشست توجیهی سرشماری عمومی کشاورزی 93، ويژه دهياران شهرستان بافق

نشست توجیهی سرشماری عمومی کشاورزی 93، ويژه دهياران شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ نشست هماهنگی و برنامه ریزی طرح سرشماری عمومی کشاورزی با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزي و دهیاران روستاهای تابعه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. در این نشست فرماندار بافق با اشاره به اهمیت و نقش آمار و اطلاعات در برنامه ریزی های کلی کشور افزود: آمار و […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ نشست هماهنگی و برنامه ریزی طرح سرشماری عمومی کشاورزی با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزي و دهیاران روستاهای تابعه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این نشست فرماندار بافق با اشاره به اهمیت و نقش آمار و اطلاعات در برنامه ریزی های کلی کشور افزود: آمار و اطلاعات مبنای برنامه ریزی دقیق و علمی است.

وی ادامه داد: مبنای برنامه ریزی و راهكارهای مختلف برای رفع مسائل و مشكلات، اطلاعات و آماری است که در اختیار برنامه ریزان قرار می گیرد لذا اگر آمار جمع آوری شده دقیق و علمی باشد برنامه ریزی مفید و کاربردی خواهد بود و نتایج مثبت آن در تمام کشور دیده خواهد شد .

سيد مهدي طلايي مقدم همچنین به اجرای طرح سرشماری عمومی كشاورزی در سال 93 اشاره كرد و گفت: از 5 مهر تا 18 آبان به مدت 44 روز در سراسر کشور طرح سرشماری عمومی کشاورزی اجراء خواهد شد.

مدير اجرايي ستاد سرشماري کشاورزي شهرستان بافق تاكید كرد: در همین راستا باید تمامی دهیاران و شوراهای اسلامی در روستاها با مجریان طرح همکاری های لازم را داشته باشند و مردم را در خصوص همکاری مطلوب با ماموران سرشماری توجیه و تشویق نمایند .

وي افزود: اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی، گام موثری در جهت سامان دادن و رونق بخشیدن به کشاورزی و توسعه اقتصادی است.

طلايي مقدم ترویج روشهای نوین و علمی در کشاورزی و دامداری را مورد تاكید قرار داد و خاطر نشان کرد: کشاورزی و دامداری، پایه و اساس اقتصاد است و برای رسیدن به توسعه اقتصادی باید به رونق کشاورزی و دامداری توجه کنیم و زمینه های رسیدن به اقتصاد مقاومتی را فراهم آوریم.

New0100 New0103 New0104

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده