رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۳
  • کد خبر : ۲۵۳۰۹
  • چاپ خبر : برگزاری جشن فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق از دریچه دوربین

برگزاری جشن فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق از دریچه دوربین

هفتمین جشن بزرگ فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بافق، برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ این مراسم در تالار آفرینش این دانشگاه برگزار شد، 102 نفر از فارغ التحصیلان یکسال گذشته واحد به همراه امام جمعه و فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان محلی، حضور داشتند. در این مراسم حسینعلی لازمی _ رئیس واحد […]

هفتمین جشن بزرگ فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بافق، برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ این مراسم در تالار آفرینش این دانشگاه برگزار شد، 102 نفر از فارغ التحصیلان یکسال گذشته واحد به همراه امام جمعه و فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان محلی، حضور داشتند.

در این مراسم حسینعلی لازمی _ رئیس واحد بافق _ طی سخنانی ضمن تبریک به دانش آموختگان واحد، به ارائه گزارشی از وضعیت فارغ التحصیلان پرداخت و با اعلام اینکه تاکنون بیش از  7000 نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند، آنها را گنجینه های باارزشی دانست که می توانند در جای جای ایران اسلامی مثمرثمر باشند و با توانمندی خود، نام واحد بافق را به همه بشناسانند.

وی همچنین با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان شناخته می شود، از این دانشگاه به عنوان یکی از ثمرات  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد.

در هفتمین جشن فارغ التحصیلی واحد بافق که با برنامه های شاد و هنری همراه بود از چند تن از دانش آموختگان فعال در عرصه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی، نیز تقدیر شد و جشن  با ارائه لوح یادبود و تندیس  به دانش آموختگان ، پایان پذیرفت.

عکس: محمدرضا پورفتاحی

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “برگزاری جشن فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق از دریچه دوربین”

  • Dr.Farzaneh Salari says:

    من نیز به نوبه خود فارغ التحصیلی دانش آموختگان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی بافق را تبریک گفته و از درگاه خداوند منان توفیق روزافزون و بهروزی این بزرگواران را خواستارم.

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده