رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
  • کد خبر : ۲۵۴۴۳
  • چاپ خبر : “اخبار حوزه علمیه الزهرا(س)”  خواهران بافق

“اخبار حوزه علمیه الزهرا(س)” خواهران بافق

اخبار حوزه علمیه الزهرا (س) بافق در یک نگاه؛ آفتاب بافق؛ در مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق تحلیل شد روابط دختر و پسر آری یا خیر؟؟!! نشست تحلیلی روابط دختر و پسر پیرو کرسی آزاد اندیشی طلاب با محوریت ارتباط با دختر و پسر، آری یا خیر؟! و آسیب شناسی آن با حضور کارشناس نشست […]

اخبار حوزه علمیه الزهرا (س) بافق در یک نگاه؛

آفتاب بافق؛

در مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق تحلیل شد

روابط دختر و پسر آری یا خیر؟؟!!

نشست تحلیلی روابط دختر و پسر پیرو کرسی آزاد اندیشی طلاب با محوریت ارتباط با دختر و پسر، آری یا خیر؟! و آسیب شناسی آن با حضور کارشناس نشست طیبه خبازیان استاد و مشاور حوزه و فاطمه ابوالحکیمی معاون پژوهش در جمع طلاب برگزار شد.

فاطمه ابوالحکیمی هدف از این نشست را تقویت روحیه پژوهش و نقد در طلاب دانش پژوه، افزایش و ارتقای توانایی ها و ظرفیت های علمی، تبیین و افزایش تبادل اطلاعات علمی در این موضوع بیان کرد.

طیبه خبازیان در این نشست عنوان کرد: آسیب های روابط دختر و پسر، آسیب های روانی، اجتماعی، خانوادگی و … را به دنبال دارد و در ادامه این آسیب ها را از منظر قرآن و روایات مورد بررسی قرار داد.

این کارشناس حوزوی با به چالش کشاندن مسائل ناشی از روابط دختر و پسر  به راهکارهای مقابله با آن، از جمله کنترل نگاه، عدم خودنمایی و خودآرایی در جامعه، عدم طنازی در سخن، عدم تأخیر در ازدواج و … اشاره کرد.

در پایان نشست به سؤالات طلاب در این زمینه پاسخ داده شد

در مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق برگزار شد

اولین دوره مکالمه زبان عربی در جمع طلاب خواهر بافقی

اولین دوره مکالمه زبان عربی ویژه طلاب خواهر با حضور آقای فرخ نژاد از مرکز استان یزد در جمع طلاب خواهر شهرستان بافق برگزار شد.

در این دوره که به صورت دو کلاس مجزا ویژه اساتید و ویژه طلاب برگزار می شود طلاب ضمن آشنایی با مکالمه زبان عربی اشکالات خود در زمینه صرف و نحو را نیز برطرف می کنند.

گفتنی است این دوره برای اولین بار در بین طلاب شهرستان بافق با حضور بیش از 30 نفر از علاقه مندان در حال برگزاری می باشد.

در مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق برگزار شد

کارگاه مهارت گزارش نویسی و بیوگرافی علمی

کارگاه مهارت نوشتن با حضور فاطمه ابوالحکیمی معاون پژوهش و دبیرکانون ثقلین در جمع طلاب حوزه علمیه خواهران برگزار شد.

فاطم ابوالحکیمی در بیان هدف از برگزاری این کارگاه گفت: این کارگاه در قالب نحوه نگارش « چگونگی گزارش نویسی و بیوگرافی علمی» با هدف تقویت مهارت نوشتن برگزار شد.

وی ارائه فاکتورهای لازم از جمله چگونگی پرورش فکر، چگونگی گردآوری اطلاعات و شواهد و تجربه و تحلیل آنها و … را از دیگر بازخوردهای این کارگاه بر شمرد.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران افزود: در این کارگاه کلیه طلاب یک بیوگرافی علمی و نمونه گزارش از سفرهای خود ارائه نمودند.

منبع: حوزه علمیه الزهرا(س) بانوان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده