رفتن به بالا
  • شنبه - ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
  • کد خبر : ۲۵۹۰۴
  • چاپ خبر : ” اخبار کوتاه انتظامی بافق”

” اخبار کوتاه انتظامی بافق”

_ دستگیری چهار نفر خرده فروش هروئین و شیشه در محور سیریز-بافق ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق در هفته گذشته، چهار نفر خرده فروش مواد مخدر را با ۴۰۰ گرم هروئین و ۴۰۰ گرم شیشه دستگیر کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ ، ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق با همکاری عوامل گشت […]

_ دستگیری چهار نفر خرده فروش هروئین و شیشه در محور سیریز-بافق

ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق در هفته گذشته، چهار نفر خرده فروش مواد مخدر را با ۴۰۰ گرم هروئین و ۴۰۰ گرم شیشه دستگیر کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ ، ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق با همکاری عوامل گشت یگان امداد شهرستان در راستای کنترل محورهای مواصلاتی در محور سیریز-بافق به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

طی بازرسی اولیه از خودرو با توجه به استرس و اضطراب راننده و سرنشینان خودرو ( در مجموه چهار نفر)، شک ماموران بیشتر شد که در همین حین یکی از سرنشینان (خانم) با بیرون آوردن دو بسته پلاستیک حاوی مواد مخدر و پاره و پخش کردن آن بر روی زمین، قصد فرار را داشت که با تیزبینی و تیزهوشی ماموران، مواد مخدر(۴۰۰ گرم هروئین و ۴۰۰ گرم شیشه) کشف و ضبط و هر چهارنفر دستگیر شدند.

گفتنی است، در این خصوص پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی، متهمان به مرجع قضایی معرفی شدند.

_ راه اندازی گشت های محسوس و نامحسوس در ایام نوروز در بافق

ماموران اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان بافق در ایام نوروز با راه اندازی گشت های محسوس و نامحسوس  در سطح شهر، با متخلفان برخورد کردند.

ماموران اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان بافق  در راستای برقراری امنیت اجتماعی، با راه اندازی گشت های محسوس و نامحسوس امنیت اخلاقی در ایام نوروز در سطح شهر با افرادی که باعث ایجاد مزاحمت برای دیگران می شدند، برخورد کردند.

در این راستا، ماموران امنیت اخلاقی شهرستان، شش موتورسیکلت سوار را که در سطح شهر باعث ایجاد مزاحمت برای افراد می شدند شناسایی و حسب دستور مقام قضایی به پلیس امنیت اخلاقی انتقال دادند که پس از توجیه و ارشاد با اخذ تعهد کتبی آزاد شدند.

گفتنی است، در این خصوص ، شش دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.

منبع: خبرنگار پلیس

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده