رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
  • کد خبر : ۲۶۹۵۴
  • چاپ خبر : شناسایی و دستگیری وکیل قلابی در بافق

شناسایی و دستگیری وکیل قلابی در بافق

فردی که با راه اندازی “موسسه مشاوره حقوقی” در بافق و معرفی خود به عنوان وکیل اقدام به کلاهبرداری از سه نفر نموده بود در بافق دستگیر شد. به گزارش آفتاب بافق؛   فرمانده انتظامی شهرستان بافق درباره جزئیات این خبر گفت: به دنبال شکایت سه نفر در خصوص کلاهبرداری از آن ها توسط فردغیربومی،ماموران آگاهی […]

فردی که با راه اندازی “موسسه مشاوره حقوقی” در بافق و معرفی خود به عنوان وکیل اقدام به کلاهبرداری از سه نفر نموده بود در بافق دستگیر شد.

به گزارش آفتاب بافق؛   فرمانده انتظامی شهرستان بافق درباره جزئیات این خبر گفت: به دنبال شکایت سه نفر در خصوص کلاهبرداری از آن ها توسط فردغیربومی،ماموران آگاهی شهرستان بافق جهت شناسایی متهم، موضوع را بررسی کردند.

سرهنگ بیگلری ادامه داد: ماموران آگاهی شهرستان با احراز مشخصات متهم و تحقیق از مالباختگان متوجه شدند که متهم با معرفی خود به عنوان وکیل، با اخذ مبالغی از شاکیان به آن ها قول می داد تا پرونده آن ها را در دادگاه رسیدگی کند که پس از اخذ وجه نقد و معطل کردن شاکیان، در نهایت موسسه مشاوره حقوقی خود را تعطیل و از شهرستان بافق خارج و متواری شد.

بیگلری افزود: پلیس آگاهی با تحقیقات جامع در این زمینه متوجه شدند که متهم به صورت مقطعی از یکی از استان های کشور به شهرستان بافق در رفت و آمد است که در نهایت شب گذشته با گشت زنی در سطح شهر، وی را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در پایان تصریح کرد: متهم ۴۰ ساله اهل یکی از استان های کشور که تاکنون مبلغی بالغ بر ۴۰ میلیون ریال از شاکیان اخاذی کرده بود، انگیزه خود را از این کار کسب درآمد اعلام کرد.

منبع: خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده