رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰
  • کد خبر : ۲۷۳۳۱
  • چاپ خبر : نظم و انضباط رابطه مستقیم با عدالت دارد

نظم و انضباط رابطه مستقیم با عدالت دارد

نماینده مردم شهرستان های ابرکوه،بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی در جمع فرهنگیان، معلمان و مدیران مدارس شهر مروست گفت: هرکجا نظم و انضباط نباشد نمی توان انتظار عدالت داشت. به گزارش آفتاب بافق؛نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این جلسه گفت: خرسندم […]

نماینده مردم شهرستان های ابرکوه،بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی در جمع فرهنگیان، معلمان و مدیران مدارس شهر مروست گفت: هرکجا نظم و انضباط نباشد نمی توان انتظار عدالت داشت.

به گزارش آفتاب بافق؛نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این جلسه گفت: خرسندم که پس از مدتها در فضای صمیمی همکاران خود قرار گرفته ام.

وی با بیان اینکه مشکلات فرهنگیان نشات گرفته از بی قانونی جامعه است اظهار داشت :هر کجا که نظم و انضباط نباشد نمی توان انتظار عدالت داشت .

نماینده مردم خاتم نقش معلمین در فرهنگ سازی برای رعایت قانون و حاکم شدن نظم و انضباط را مهم برشمرد و از همه فرهنگیان خواست در این خصوص تلاش کنند.

صباغیان ادامه داد: حوزه کاری یک نماینده مجلس قانونگذاری و نظارت است و باید در چارچوب این دو مقوله حرکت کرد تا بتوان مشکلات را مرتفع نمود.

نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز مصوب نمودن قانون خوب و رعایت آن را عاملی برای حل بسیاری از مشکلات جامعه دانست.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده