رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  • کد خبر : ۲۷۵۳۵
  • چاپ خبر : ۹۰ درصد جاده یزد – بافق حل شده است
معاون عمرانی استاندار:

۹۰ درصد جاده یزد – بافق حل شده است

معاون عمرانی استاندار در پاسخ به وضیعت جاده یزد-بافق گفت: ۹۰ درصد از مسائل جاده یزد- بافق حل شده است. به گزارش آفتاب بافق؛ معاون عمرانی استاندار در حاشیه افتتاح هتل علمدار در خصوص وضعیت جاده یزد-بافق گفت: آسفالت چهار کیلومتر دوم جاده شروع شده و آسفالت ۱۰ کیلومتر بعدی در هفته آینده شروع می […]

معاون عمرانی استاندار در پاسخ به وضیعت جاده یزد-بافق گفت: ۹۰ درصد از مسائل جاده یزد- بافق حل شده است.

به گزارش آفتاب بافق؛ معاون عمرانی استاندار در حاشیه افتتاح هتل علمدار در خصوص وضعیت جاده یزد-بافق گفت: آسفالت چهار کیلومتر دوم جاده شروع شده و آسفالت ۱۰ کیلومتر بعدی در هفته آینده شروع می شود.

“سیدمحمدرضا سیدحسینی” با اشاره به اینکه از سمت یزد نیز کارهایی در حال انجام است، افزود: در امورات عمرانی نمی توان قول زمان تمام شدن پروژه را داد و این در حالی است که اگر در جاده نیاز به انفجار داشته باشیم این موضوع خودش زمان زیادی را می طلبد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه سرعت پروژه خوب است و به موقع کارها انجام می شود، تصریح کرد: نباید در این خصوص توقع داشته باشیم و انتظار تمام شدن هرچه سریعتر پروژه را داشته باشیم.

وی ادامه داد: تمام عملیات خاکی تا ۵۰ کیلومتر  تمام شده و فقط تسطیح آن مانده است.

معاون عمرانی استاندار گفت: اعتبار تامین شده ولی تامین نقدینگی مورد بحث است و مشکلاتی نیز در این زمینه وجود داشته است مرتفع گردیده و ۹۰ درصد کار حل شده است.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده