رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
  • کد خبر : ۲۹۰۴۶
  • چاپ خبر : پایگاه “سه راهی سه چاهون” هلال احمر بافق، پایگاه برتر استان

پایگاه “سه راهی سه چاهون” هلال احمر بافق، پایگاه برتر استان

در ارزیابیهای نوروزی پایگاه سه راهی سه چاه هلال احمر بافق عنوان برتر استانی را کسب کرد به گزارش آفتاب بافق؛ جعفر حسن پور رئیس جمعیت هلال احمر بافق در گفتگویی کوتاه گفت : در ارزیابیهایی که از طرح امداد و نجات نوروزی توسط ارزیابان استانی و کشوری از پایگاههای امداد و نجات بین شهری […]

در ارزیابیهای نوروزی پایگاه سه راهی سه چاه هلال احمر بافق عنوان برتر استانی را کسب کرد

به گزارش آفتاب بافق؛ جعفر حسن پور رئیس جمعیت هلال احمر بافق در گفتگویی کوتاه گفت : در ارزیابیهایی که از طرح امداد و نجات نوروزی توسط ارزیابان استانی و کشوری از پایگاههای امداد و نجات بین شهری استان صورت گرفته است پایگاه امداد و نجات سه راهی سه چاهون بافق جزء دو پایگاه برتر استان معرفی شد.

حسن پور افزود این پایگاهها در 18 آیتم توسط ارزیابان سازمان امداد و نجات مورد ارزیابی دقیق در طول طرح نوروزی قرار گرفتند.

لازم به ذکر است طرح نوروزی امسال از 25 اسفند ماه 95شروع و تا15 فروردین 96 ادامه داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر افزود 42 جوان امدادگر و نجاتگر بصورت داوطلبانه و بعد از فراگیری دوره های متعدد امدادی با پایگاه امداد و نجات سه راهی سه چاهون در طرح نوروزی همکاری داشتند.

حسن پور افزود از تلاش و پشتکار و آمادگی نجاتگران داوطلب جمعیت هلال احمر بافق که در تمام حوادث و سوانح بلافاصله بعد از فراخوان جمعیت به فوریت حضور پیدا میکنند صمیمانه تشکر می کنیم.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده