رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
  • کد خبر : ۲۹۳۶۹
  • چاپ خبر : موزائیک فرش پیاده روهای شهر در دست اجراست
شهردار بافق؛

موزائیک فرش پیاده روهای شهر در دست اجراست

آفتاب بافق؛ شهردار بافق گفت: با توجه به اتمام پروژه گازرسانی، تکمیل موزائیک فرش پیاده روهای سطح شهر در حال انجام است سید علی نوروززاده با بیان اینکه درحال حاضر تکمیل موزائیک فرش پیاده رو بلوارهای مسجد جامع، مهدیه و شهید حبیبیان مراحل پایانی خود را طی می کند اظهار داشت: این طرح با وسعت […]

آفتاب بافق؛ شهردار بافق گفت: با توجه به اتمام پروژه گازرسانی، تکمیل موزائیک فرش پیاده روهای سطح شهر در حال انجام است

سید علی نوروززاده با بیان اینکه درحال حاضر تکمیل موزائیک فرش پیاده رو بلوارهای مسجد جامع، مهدیه و شهید حبیبیان مراحل پایانی خود را طی می کند اظهار داشت: این طرح با وسعت 5000 متر مربع  در حال اجرا می باشد.

وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه شامل شفته ریزی، شن ریزی، بتن ریزی،  موزائیک فرش و نصب سامانه های ویژه عبور معلولان و جانبازان می باشد.

شهردار بافق هزینه اجرای این پروژه را بالغ بر دو  میلیارد  و 2000 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این مبلغ از محل اعتبارات شهرداری بافق تامین شده است.

نوروززاده یادآور شد: همزمان با اجرای این طرح، عملیات موزائیک فرش 10000 متر مربع از پیاده روهای بلوار انقلاب در حال انجام است و در تاکنون 7000 متر از از این پروژه  با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد و 150 میلیون ریال انجام گردیده است.

وی خاطر نشان کرد: این پروژه به منظور بهبود عبور و مرور عابرین و زیبا سازی پیاده روهای بلوار ها و معابر سطح شهر شده است.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده