رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
  • کد خبر : ۲۹۹۶۵
  • چاپ خبر : این هفته؛ محمد زاده رحمانی
معرفی اهل قلم و آثارشان؛

این هفته؛ محمد زاده رحمانی

آفتاب بافق؛ محمد زاده رحمانی، متولد شهریور 1354 ، نویسنده ، پژوهشگر و مترجم می باشد. وی در این مدت توانسته جز تحصیلات موفق و عالی، در نویسندگی و ترجمه نیز استعداد خود را به نمایش بگذارد . تاکنون مقالات و کتابهایی از این نویسنده به چاپ رسیده است که به تدریج به شما بزرگواران […]

آفتاب بافق؛ محمد زاده رحمانی، متولد شهریور 1354 ، نویسنده ، پژوهشگر و مترجم می باشد.

وی در این مدت توانسته جز تحصیلات موفق و عالی، در نویسندگی و ترجمه نیز استعداد خود را به نمایش بگذارد . تاکنون مقالات و کتابهایی از این نویسنده به چاپ رسیده است که به تدریج به شما بزرگواران معرفی می کنیم :

مجموعه پنج جلدی گنجینۀ پژوهش حاوي چكيده تحقيقات صورت گرفته در استان يزد مي باشد.

این پژوهشها در فاصله سه سال از سال 1389 تا 1391 انجام پذیرفته است. محمد زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق این پژوهش را با همراهی آقای محمد مهدی عادل مدير كل سابق دفتر آموزش و پژوهش سازمان مديريت و برنامه ريزي به انجام رسانده و توسط انتشارات آبگینه کویر منتشر نموده است .

گردآوری: عالیه نقیب الذاکرین بافقی

ارسال دیدگاه


4 دیدگاه برای “این هفته؛ محمد زاده رحمانی”

  • ایشون کتابهای دیگه ای هم نوشته وحتی ترجمه نموده اند

  • Dr.Farzaneh Salari says:

    جناب اقای مهندس زاده رحمانی بزرگوار. ما شهروندان بافقی مفتخریم به وجود شما در شهرمان. بی شک موفقیت امروز شما در عرصه های مختلف، مرهون تلاش مستمر، هدفمند و بی وقفه تان است.امیدواریم در پرتو الطاف بی کران الهی و با کوشش های مجدانه و مستمرتان، شاهد بالندگی و شکوفایی جنابعالی در کلیه عرصه های زندگی باشیم. مرحبا بر شور و شوق علمی و همت بلندتان.

  • علي اصغر رنجبر بافقي says:

    باسلام وخداقوت. به جناب زاده رحماني عزيز فرماندار محترم شهرستان بافق .درود بر اين فرد لائق ،شايسته ،كاردان ،باتجربه ، ومرد خستگي ناپذير كه فعاليت شبانه روزي وچشمگير. اين فرماندار غيربومي همه را به وجد آورده است. ومردم اين شهرستان از اين مرد عمل بخوبي ونبكي نام ميبرند وفعاليتش زبان زد خاص وعام اميد كه نام نيكش تا ابد جاودانه بماند انشاالله

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده