رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۰
  • کد خبر : ۳۰۸۶۳
  • چاپ خبر : افتتاح آبنمای هامورنیک کف خشک تفرجگاه آبشار  بافق همزمان با روز شهرداری+ تصاویر

افتتاح آبنمای هامورنیک کف خشک تفرجگاه آبشار بافق همزمان با روز شهرداری+ تصاویر

شهردار بافق گفت: پروژه آب نمای هارمونیک کف خشک(موزیکال) پارک آبشار این شهر در تاریخ 14 تیرماه  همزمان با روز شهرداری ها  افتتاح شد. سید علی نوروز زاده در خصوص مشخصات پروژه افزود: این آبنما که در نوع خود یکی از بزرگترین پروژه های آب نمای کف خشک در کشور به شمار می آید از […]

شهردار بافق گفت: پروژه آب نمای هارمونیک کف خشک(موزیکال) پارک آبشار این شهر در تاریخ 14 تیرماه  همزمان با روز شهرداری ها  افتتاح شد.

سید علی نوروز زاده در خصوص مشخصات پروژه افزود: این آبنما که در نوع خود یکی از بزرگترین پروژه های آب نمای کف خشک در کشور به شمار می آید از نظر نحوه اجرا (مسیر منحنی) نیز  بی نظیر است.

شهردار بافق با بیان این که ساخت این آبنما در 5 ماه صورت گرفته است خاطر نشان کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری ساخته و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی یاد آور شد: این آب‌نما با مساحت ۵۰۰ متر مربع به صورت هارمونیک )رقص آب) طراحی شده که با نورپردازی صورت گرفته، جلوه‌ی زیبایی ایجاد کرده .ضمن اینکه بیش از ۳۰۰۰ متر مربع از فضاهای پیرامونی آب نما نیز برای استفاده شهروندان محترم آماده سازی شده است.

نوروززاده زیبایی گسترش مجموعه تفرجگاه آبشار بافق , ایجاد فضایی شاد و دل انگیز وتلطیف هوادر مجموعه آبشار و سالم سازی اوقات فراغت شهروندان ویژه کودکان را از مهمترین اهداف اجرای این پروژه عنوان کرد و گفت: این آبنما هم اینک آماده بهره برداری است.

وی  خاطر نشان کرد: همچنین ۱۴ طرح توسعه ای در مجموعه آبشار از قبیل دریاچه تفریحی, رستوران بالای کوه , زیستگاه حیات وحش , سایت ورزشهای هوایی , پیست دوچرخه سواری کوهستان  در دست ساخت است.

شهردار بافق ساخت ۲ آبنما در میدان بهارستان و ابتدای خیابان سردار شهید شاهپورزاده را با پیشرفت فیزیکی بیش از 85 درصد نوید داد و افزود: این آبنما ها نیز به زودی تکمیل و بهره برداری از آنها آغاز می شود.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده