رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
  • کد خبر : ۳۱۰۲۰
  • چاپ خبر : دستگیری سارق نوجوان با پنج فقره سرقت مغازه در بافق

دستگیری سارق نوجوان با پنج فقره سرقت مغازه در بافق

سارق نوجوان که با شکستن شیشه مغازه ها، اقدام به سرقت دخل مغازه ها می کرد توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شد. به گزارش آفتاب بافق؛ ، سرهنگ “محمد کمالی” فرمانده انتظامی شهرستان بافق ضمن بیان مطلب فوق گفت: به دنبال شکایت فردی مبنی بر سرقت مبالغی وجه نقد از داخل مغازه اش در […]

سارق نوجوان که با شکستن شیشه مغازه ها، اقدام به سرقت دخل مغازه ها می کرد توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ ، سرهنگ “محمد کمالی” فرمانده انتظامی شهرستان بافق ضمن بیان مطلب فوق گفت: به دنبال شکایت فردی مبنی بر سرقت مبالغی وجه نقد از داخل مغازه اش در یکی از خیابان های شهر بافق، ماموران پلیس آگاهی بافق اقدامات لازم جهت شناسایی سارق آغاز کردند.

سرهنگ کمالی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با تحقیقات گسترده و گشت زنی های مستمر موفق شدند سارق را که پسری ۱۲ ساله بود شناسایی و زمانی که قصد سرقت از مغازه دیگری را داشت دستگیر کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: سارق نوجوان در بازجویی پلیسی به پنج فقره سرقت از مغازه ها از طریق شکستن شیشه در ساعات پایانی شب و سرقت دخل مغازه ها اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در پایان با اشاره به اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شده است، از صاحبان و متصدیان مغازه ها خواست بعد از تعطیلی مغازه چه در طول روز و چه در ساعات پایانی شب، درب مغازه ها یا منافع قابل نفوذ را به تجهیزات ایمنی و قفل مناسب تجهیز کنند تا از ورود سارقان به هر طریق ممکن به داخل مغازه جلوگیری شود و مورد سوء استفاده سارقان قرار نگیرند.

منبع:خبرنگاری پلیس

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “دستگیری سارق نوجوان با پنج فقره سرقت مغازه در بافق”

  • ضمن تشکر از فرمانده انتظامی شهرستان به جهت پیگیری این مسئله
    در اکثر خبر ها از این بعد در پایان خبر هشدار های ایمنی و امنیتی از مسئولین به مردم داده می شود . سوال من این است ایا واحدهای مربوطه هم برنامه ای برای جلوگیری از این موارد دارند . تا مردم بتوانند با خیال راحتر به کسب و کار خود بپردازند . الان وقتی نگاه میکنیم یه سری نوجوان و جوان که اکثرا غیر بومی هستند در بافق اقدام به فروش فال و یا …. میکنند که این مورد در بافق تازگی دارد . ایا مسئولین برا ی این که این مورد در بافق فراگیر نشه فکر ی کردند یکی از سر منشائ موارد بالا ( دزدی )از این جا ها شروع می شود. ایا اقدامی برای این مورد شده تا فراگیر نشده جلوگیری بشه و یه بررسی بشود ببینند منشائ این اقدام چیست . مشاهده شده این افراد به مغازه ها هم مراجعه کردند.

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده