رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲
  • کد خبر : ۳۲۴۵۵
  • چاپ خبر : خبرنگاران بافق مطالبات بحق مردم را انعکاس دهند
سرهنگ صادقی:

خبرنگاران بافق مطالبات بحق مردم را انعکاس دهند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان خواست تا مطالبات بحق مردم را انعکاس دهند. سرهنگ دوم اکبر صادقی در مراسم تجلیل از خبرنگاران بسیجی شهرستان ضمن تبریک روز خبرنگار وزنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان صارمی و عباس کلانتری شادکامی گفت: رسالت خبرنگاران آگاه سازی و افزایش معرفت و […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان خواست تا مطالبات بحق مردم را انعکاس دهند.

سرهنگ دوم اکبر صادقی در مراسم تجلیل از خبرنگاران بسیجی شهرستان ضمن تبریک روز خبرنگار وزنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان صارمی و عباس کلانتری شادکامی گفت: رسالت خبرنگاران آگاه سازی و افزایش معرفت و هدایت سرمایه به سمت و سوی نیازها است.

وی با اشاره به اینکه خبرنگار پل ارتباطی بین مردم و مسئولان و نهادهای اجرایی است تصریح کرد: در راستای حفظ ارزش ها، آرمانها و همچنین سرعت بخشیدن در کارهای عمرانی و خدماتی تمامی اقشار را بسیج نمایید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق افزود: منعکس کردن خدمات دولتمردان، نهادها و دستگاهها و عوامل اجرایی که برای پیشرفت شهر تلاش می کنند از دیگر وظایف خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

صادقی همچنین ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی خبرنگاران و  با اشاره به مشکلات این قشر از جامعه گفت: به عنوان مجموعه سپاه پاسداران و بسیج سرافراز از تمامی شما که در راستای حفظ دستاوردهای انقلابی همکاری و تلاش می کنید سپاسگزارم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: امیدواریم با همراهی خوب خبرنگاران شهرستان در جهت انعکاس اخبار شهادت، ایثار، دفاع از دستاوردها و مظلومین و همچنین بصیرت افزایی بیش از پیش گام برداریم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده