رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
  • کد خبر : ۳۲۵۶۸
  • چاپ خبر : آغاز به کار غرفه مجتمع فولاد بافق در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

آغاز به کار غرفه مجتمع فولاد بافق در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

غرفه شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق همزمان با آغاز به کار هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فعالیت خود را آغاز کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ ؛ هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، صبح امروز با حضور 1300 شرکت داخلی و 400 شرکت خارجی بصورت مستقیم و غیرمستقیم […]

غرفه شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق همزمان با آغاز به کار هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ ؛ هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، صبح امروز با حضور 1300 شرکت داخلی و 400 شرکت خارجی بصورت مستقیم و غیرمستقیم در فضایی به وسعت 51 هزار مترمربع رسما شروع به کار کرد.

این نمایشگاه از بزرگترین نمایشگاه های خاورمیانه است که مردادماه هرسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق نیز بعنوان تولید کننده و صادرکنند برترین نوع میلگرد گرید A3 با هدف معرفی محصولات، ظرفیت ها و توانمندی های خود بمنظور زمینه سازی لازم برای توسعه مبادلات و همکاری با مشتریان ایرانی و خارجی و یافتن بازارهای جدید صادرات در این نمایشگاه حضور یافته است.

این شرکت با استقرار کارشناسان خود در غرفه شماره 133 سالن 8 و 9 نمایشگاه، نسبت به معرفی محصولات خود اقدام کرده است و از کلیه علاقمندان و فعالان حوزه صنعت ساختمان جهت بازدید دعوت به عمل می آورد.

منبع: روابط عمومی شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده