رفتن به بالا
  • جمعه - ۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
  • کد خبر : ۳۳۳۱۶
  • چاپ خبر : مسابقه موتورکراس استان یزد انتخابی کشور در بافق برگزار شد

مسابقه موتورکراس استان یزد انتخابی کشور در بافق برگزار شد

مسابقه موتورکراس انتخابی کشور از استان یزد سوم شهریورماه به میزبانی شهرستان بافق و بیاد و نام شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛  شهردار و رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلراتی بافق گفت: مسابقه موتورکراس استان یزد انتخابی کشور با حضور تیمهایی از شهرستانهای یزد، بافق، اردکان،  میبد، ابرکوه و اشکذر، […]

مسابقه موتورکراس انتخابی کشور از استان یزد سوم شهریورماه به میزبانی شهرستان بافق و بیاد و نام شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛  شهردار و رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلراتی بافق گفت: مسابقه موتورکراس استان یزد انتخابی کشور با حضور تیمهایی از شهرستانهای یزد، بافق، اردکان،  میبد، ابرکوه و اشکذر، سوم شهریورماه در پیست موتور کراس آبشار شهرستان بافق برگزار شد.

وی با بیان اینکه تیم های شرکت کننده در کلاسهای 250 سی سی و 450 سی سی باهم به رقابت  پرداختند، افزود: این مسابقات بمنظور انتخاب نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات کشوری انجام شد.

نوروززاده تصریح کرد: درکلاس ۲۵۰ سی سی مجتبی میر محمدی، رضا پور محمدی و محمود طالعی از هیئت شهرستان یزد و در کلاس ۴۵۰ سی سی جواد امیدوار، سعید بقائیان، و حمید فتوحی از هیئت شهرستان بافق به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند

وی ادامه داد: پیست موتورکراس مجموعه آبشار بافق در فضایی به وسعت 80 هکتار ایجاد شده و قابلیت برگزاری مسابقات ملی و بین المللی را نیز دارد.

 

 

منبع:روابط عمومی هیات موتورسواری شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده