رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶
  • کد خبر : ۳۴۴۷۸
  • چاپ خبر : بازار در آرزوی  ماهی تیلاپیای بافقی

بازار در آرزوی ماهی تیلاپیای بافقی

یوسف  خانی گفت: تولید تیلاپیا دربافق یزد به تازگی شروع شده و ما هنوز اثری از آن در بازار ندیده ایم. به گزارش آفتاب بافق؛ رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: تیلاپیای چینی همچنان با قیمت مناسب بازار را از آن خود کرده است و تیلاپیای ایران هنوز از بخش آزمایشی خارج نشده است. […]

یوسف  خانی گفت: تولید تیلاپیا دربافق یزد به تازگی شروع شده و ما هنوز اثری از آن در بازار ندیده ایم.

به گزارش آفتاب بافق؛ رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: تیلاپیای چینی همچنان با قیمت مناسب بازار را از آن خود کرده است و تیلاپیای ایران هنوز از بخش آزمایشی خارج نشده است.

مهدی یوسف خانی رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص قبضه بازار توسط ماهی تیلاپیای چینی اظهار کرد: به طور کلی این نوع ماهی در چین تولید می شود و بازار این محصول در بسیاری از کشورها در دست چینی ها است.

وی افزود: این نوع ماهی هم بازار خوبی در کشور دارد و هم خواهان بسیاری در ایران دارد. قیمت این محصول بسیار مناسب است. این محصول با قیمت 17 تا 18 هزار تومان در بازار خرید و فروش می شود که از برخی نمونه‌های داخلی ارزان تر است.

یوسف خانی در رابطه با تولید آزمایشی تیلاپیا در بافق یزد خاطر نشان کرد: تولید تیلاپیا در یزد به تازگی شروع شده و ما هنوز اثری از آن در بازار ندیده ایم. تا این ماهی به بازار بیاید زمان زیادی می برد و بازار فعلا در دست تیلاپیای چینی است. قیمت آن بسیار مناسب و کاملا قابل دسترس برای عموم است.

منبع: ایلنا

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده