رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
  • کد خبر : ۳۶۵۸۹
  • چاپ خبر : شهردار بافق با عشق به خدمتگزاری در سمت خود ابقا شد

شهردار بافق با عشق به خدمتگزاری در سمت خود ابقا شد

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بافق با رای قاطع خود سیدعلی نوروز زاده را به عنوان شهردار ابقا کردند. به گزارش آفتاب بافق،به نقل روابط عمومی شهرداری  بافق :مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد در نشستی که معاون فرماندار، چند تن از اعضای شورای اسلامی و مدیران واحدهای مختلف شهرداری حضور داشتند در […]

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بافق با رای قاطع خود سیدعلی نوروز زاده را به عنوان شهردار ابقا کردند.

به گزارش آفتاب بافق،به نقل روابط عمومی شهرداری  بافق :مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد در نشستی که معاون فرماندار، چند تن از اعضای شورای اسلامی و مدیران واحدهای مختلف شهرداری حضور داشتند در سخنانی از شهرداران و اعضای شورای اسلامی در دوره های گذشته بویژه اعضای شورای اسلامی دوره چهارم تقدیر کرد و گفت: شهرداران در بافق منشا خیر و برکت بودن. امروز بافق به شهری توسعه یافته و پیشرو تبدیل شده و این تغییرات در یکی دوسال اخیر بیشتر نمود پیدا کرده است.

محمود شاکری شمسی با بیان اینکه در 50 درصد از شهرهای استان یزد شهرداران ابقا شدند،افزود: ادامه کار این افراد در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر به دلیل ارائه خدمات نوین و شایسته و رضایتمندی مردم است.

وی پیشرفت امروز شهر بافق را قابل قیاس با گذشته ندانست و ابراز امیدواری کرد: امیدواریم شورای اسلامی دوره پنجم  با همت و همکاری شهردار با تجربه، گام های راسخ وموثرتری در راستای توسعه و آبادانی بیشتر شهربافق بردارد.

شاکری شمسی همچنین گرایش مردم به شهرداری های استان را سرمایه ارزشمند دانست و بیان کرد: این امر نشانگرعملکرد خوب مجموعه شهرداری و عشق به مردم  و مشارکت دادن شهروندان در اجرای پروژه هاست.

این مسئول خاطر نشان کرد:  شهروند محوری یک علم جدید شهرداری است که باید مردم در پروژه‌ها ورود داده شوند که خوشبختانه این اتفاق در شهر بافق افتاده و مردم در برگزاری جشنواره های نوروزی و تابستانی مشارکت چشم گیرداشتند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد افزود: مشارکت فکری مردم باعث می شود که آنها پروژه عمرانی و خدماتی را حاصل تفکر و اندیشه خود بدانند و در اجرا و حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.

وی اجرای طرح پارک آبشار را زبانزد خاص و عام و افتخار استان یزد خواند و گفت: برنامه ریزی، هدف گذاری، کارشناسی، بهرگیری از مشارکت مردم و خرد جمعی اگر باشد اجرای تمام پروژه ها و طرح های عمرانی با موفقیت به سرانجام می رسد و جلب رضایت شهروندان را در پی خواهد داشت.

وی به 1 میلیون 100 نفر جمعیت استان یزد اشاره و تصریح کرد: قریب به 85 درصد از مردم در مناطق شهری سکونت دارند که 117 نفر عضو شورا  و 21 شهردارآماده خدمت به شهروندان هستند.

وی ضمن تبریک ابقا نوروززاده به عنوان شهردار گفت: لزوم و ضرورت برای توسعه استفاده کردن از تجربیات شهرداران و اعضای سابق و اسبق شورای اسلامی شهر است.

در پایان این جلسه توسط مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد حکم ابقا سیدعلی نوروززاده شهردار بافق قرائت شد.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده