رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲
  • کد خبر : ۳۶۸۲۳
  • چاپ خبر : آش نخورده و دهان سوخته

آش نخورده و دهان سوخته

به گزارش آفتاب بافق،داستان تكراري بروز برخي اشتباهات ريز و درشت در قبض‌هاي جريمه رانندگي مدت‌هاست كه ادامه دارد و در اين ميان بيشترين گلايه شهروندان از برگه‌هاي جريمه‌اي است كه معتقدند افسر راهنمايي و رانندگي در صدور آنها دچار اشتباه شده است. نکته جالب آن كه در بسياري از اين برگه‌ها، محل وقوع تخلف، […]

به گزارش آفتاب بافق،داستان تكراري بروز برخي اشتباهات ريز و درشت در قبض‌هاي جريمه رانندگي مدت‌هاست كه ادامه دارد و در اين ميان بيشترين گلايه شهروندان از برگه‌هاي جريمه‌اي است كه معتقدند افسر راهنمايي و رانندگي در صدور آنها دچار اشتباه شده است. نکته جالب آن كه در بسياري از اين برگه‌ها، محل وقوع تخلف، مكاني عنوان شده كه راننده هرگز در آنجا حضور نداشته و مصاديق آن نيز كم نيست.

چندی پیش یکی از شهروندان بافقی به نام علی اکبر تیموری نژاد با مراجعه به خبرنگار افتاب بافق مشکل خود را در ان باره بیان نمود که در ادامه می خوانید:

در تاریخ 95/7/5 اقدام به خرید یک دستگاه موتور سیکلت نمودم.درست در زمانی که منتظر دریافت برگ سبز موتور سیکلت بودم،با یک قبض جریمه به مبلغ 600 هزار ریال در تاریخ 95/5/20مواجه شدم،39 روز قبل از دریافت موتور سیکلت درست در زمانی که در مغازه پارک بوده در شهرستان خاتم توسط ماموران راهنمایی و رانندگی این قبض جریمه صادر شده.

حال سوال اینجاست که مردم تا كي بايد تاوان خطاي ديد برخي ماموران راهنمايي و رانندگي كه گاه موجب ثبت چندين مورد جريمه اشتباه در برگه صورت وضعيت خلافي رانندگان مي‌شود را بپردازند؟

چرا با وجود سیستم های الکترونیک و دوربین های ثبت خلاف هنوز از روش های دستی برای صدور قبض جریمه برای ثبت  تخلفات رانندگی استفاده می شود،که شهروندان با چنین مشکلاتی رو به رو شوند؟در حالی که هیچ گونه راهی برای اثبات درستی حرف خود ندارند؟

با توجه به افزایش مبالغ تخلفات رانندگی و افرادی که از اقبال بد خود با چنین قبوضی مواجه می شوند،تکلیف رانندگان در پرداخت این قبوض چیست؟

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده