رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲ مهر ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۱
  • کد خبر : ۳۶۹
  • چاپ خبر : فولاد بافق از سوی بانک صنعت و معدن و یک گروه از بخش خصوصی به زودی فعال خواهد شد

فولاد بافق از سوی بانک صنعت و معدن و یک گروه از بخش خصوصی به زودی فعال خواهد شد

مهدی کرباسیان در گفتگو با مهر با تشریح آخرین وضعیت 7 طرح فولادی گفت: از 7 طرح فولادی که هر یک 800 هزار تن ظرفیت دارند، 4 طرح به لحاظ سرمایه گذاری تعیین تکلیف شده که عمدتا بخش خصوصی در سرمایه گذاری آن فعال است. وی با بیان اینکه تاکنون دو طرح برای استفاده از […]

مهدی کرباسیان در گفتگو با مهر با تشریح آخرین وضعیت 7 طرح فولادی گفت: از 7 طرح فولادی که هر یک 800 هزار تن ظرفیت دارند، 4 طرح به لحاظ سرمایه گذاری تعیین تکلیف شده که عمدتا بخش خصوصی در سرمایه گذاری آن فعال است.

وی با بیان اینکه تاکنون دو طرح برای استفاده از فاینانس نهایی شده است، گفت: فولاد شادگان، میانه، نیریز و پروژه سفید دشت که به بخش خصوصی واگذار شده‌اند، هم اکنون فعال شده و 65 درصد سهام آنها در اختیار بخش غیردولتی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: در عین حال فولاد بافق نیز از سوی بانک صنعت و معدن و یک گروه از بخش خصوصی به زودی فعال خواهد شد و مقدمات واگذاری فولاد سبزوار و قائنات نیز به بخش خصوصی فراهم شده است.

به گفته کرباسیان، در عین حال وزارت صنعت معدن و تجارت در حال بازنگری در طرح جامع فولاد کشور است که بتوان با تکیه بر مزیت ها، شرایط منطقه و حضور حداکثری بخش خصوصی در پروژه‌های فولادی این طرح را مورد بازنگری قرار داد.

وی اظهار داشت: به زودی خبرهای خوبی در موضوع معدن و صنایع معدنی و سرمایه گذاری‌های مرتبط با این بخش اعلام خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده