رفتن به بالا
  • جمعه - 28 مهر 1396 - 18:35
  • کد خبر : ۳۷۲۳۵
  • چاپ خبر : مسابقات تکواندو شهرستان بافق برگزار شد
به مناسبت هفته تربیت بدنی:

مسابقات تکواندو شهرستان بافق برگزار شد

به گزارش آفتاب بافق:مسابقات تکواندو شهرستان بافق به مناسبت هفته تربیت بدنی دردوگروه بانوان وآقايان درسه رده سنی (خردسالان-نونهالان-نوجونان)به مدت دو روز درسالن شهدای گمنام  (خانه تکواندو)شهرستان بافق برگزار گردید. دراین دوره از مسابقات تعداد 100 شرکت کننده آقا وبانو برروی شیاب چانگ بازی های زیبایی را درمعرض نمایش گذاشتند،. که نفرات برتر موفق به […]

به گزارش آفتاب بافق:مسابقات تکواندو شهرستان بافق به مناسبت هفته تربیت بدنی دردوگروه بانوان وآقايان درسه رده سنی (خردسالان-نونهالان-نوجونان)به مدت دو روز درسالن شهدای گمنام  (خانه تکواندو)شهرستان بافق برگزار گردید.

دراین دوره از مسابقات تعداد 100 شرکت کننده آقا وبانو برروی شیاب چانگ بازی های زیبایی را درمعرض نمایش گذاشتند،.

که نفرات برتر موفق به دریافت مدال و حکم قهرمانی توسط رئیس اداره ورزش وجوانان بافق رضا نارگانی، نائب رئیس هیئت تکواندو وسرکار خانم عباسی شدند.

نفرات اول ،دوم،سوم گروه بانوان :

نفرات اول :

1-سمیه طالبی.

2-زهرا تقوی.

3-زینب جمشیدی فر.

4-میترا حاجی حسنی.

5-عظیمه ابوالحسنی.

6-ریحانه کریمی.

7-فریبا خواجه ای.

8-فاطمه زهرا علیزاده.

9-مهلا مسلمان.

10-بهناز حاجی حسنی.

11-نگارقاسمی.

12-نازنین زهرا صباغیان.

13 -شیوا دهقانزاده.

14 -ستایش محمدی.

15 -سیده فاطمه حسینی.

16 -سمانه کاظمیان.

نفرات دوم وسوم گروه بانوان :

1 -محدثه فلاح.

2-فاطمه عسکری.

3-بهاره السادات میرعلمی.

4-فاطمه ابراهیمی.

5-مرضیه جمشیدی فر.

6-نفیسه السادات حسینی.

7-سیمین دخت فخار.

8-زهرا کارگران.

9-نوریه حاجی حسنی.

10 -نگارقاسمی.

11-حدیث طالبی.

12-زهرا فتوحی.

نفرات اول گروه آقایان :

1-ابوالفضل غلامرضایی.

2-امیررضا حیدری.

3-ابوالفضل حاجی حسنی.

4-ابوالفضل حسن زاده.

5-امیر حافظ ابراهیمی زاده.

6-محمد سبحان تقوی.

7-مهران فتاحی.

8-طاها آبروش.

9-امیرحسین عبداللهی.

10-محمد مهدی خواجه حسنی.

11 -امید رحیمی پور.

12-محمد رنجبر.

13-وحید جواهری.

14 -اسماعیل محمدی.

15 -محمد یاسین امیری.

16 -رضاخالقدادی.

17-محمدونایی.

18 -مهدی ونایی.

19 -علی خدابخشی.

20 -جلال ابرکار.

21-ابوالفضل رستمی.

22-محمد طاها باقریان.

23 -حسن طالبی.

نفرات دوم وسوم گروه آقایان :

1-امیر رضا ادیب.

2-محمد معین محمد خانی .

3-سجاد حسینی ابراهیمی.

4-ابوالفضل علیزاده.

5-علی ایزدی.

6-سید مجتبی میرسلیمانی.

7-حسین رنجبر.

8-امیر علی بهادری.

9-امیرحسین غریبی

10-شایان شفیعی.

11-امیرحسین باقری.

12 -ابوالفضل طالبی.

13-عرفان حسن زاده.

14 -ابوذر زارع .

15 -مهدی سالاری.

16 – دانا خالقدادی.

17 -ابوالفضل شاهسونی.

18 سید احمد حسینی.

19 – ابوالفضل دهستانی.

20 -محمد حسین باقریان.

21-ابوالفضل ایزدی.

22-سید علیرضا موسوی.

23 -امیر بهنام دهستانی.

24 -رضا آبروش. .

25-سینا طالعی.

26-محمد حسین مسلم.

27-علیرضا فتوحی.

28-سهیل حسن زاده.

29 -امیرمحمد ابراهیمی.

30 -امیرحسین مولایی.

31 -علیرضا حاجی حسنی.

32 -امیرمحمد طالبی.

33 -محمد رضا تشکری.

34 -سینا باباخانی.

35 -دانیال هوشمند.

(هیئت تکواندو شهرستان بافق )

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده