رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
  • کد خبر : ۳۷۹۲۷
  • چاپ خبر : تئاتر امیدآفرین، نماد اعتماد به توانمندی‌های معلولان

تئاتر امیدآفرین، نماد اعتماد به توانمندی‌های معلولان

روابط عمومی جامعه معلولین بافق از تشکیل گروه تئاتر مددجویان مرکز حرفه آموزی پسران ذهنی توانا خبرداد به گزارش آفتاب بافق، روابط عمومی جامعه معلولین شهرستان بافق درباره فعالیت های چندین ساله مرکز حرفه آموزی پسران ذهنی توانمند گفت: مرکز حرفه آموزی پسران ذهنی توانمند بالای 15  سال با هدف اثبات توانایی های بالقوه معلولین […]

روابط عمومی جامعه معلولین بافق از تشکیل گروه تئاتر مددجویان مرکز حرفه آموزی پسران ذهنی توانا خبرداد

به گزارش آفتاب بافق، روابط عمومی جامعه معلولین شهرستان بافق درباره فعالیت های چندین ساله مرکز حرفه آموزی پسران ذهنی توانمند گفت: مرکز حرفه آموزی پسران ذهنی توانمند بالای 15  سال با هدف اثبات توانایی های بالقوه معلولین از زمان تاسیس خود تا به امروز اقدام به فعالیتهای گوناگونی از جمله  تشکیل گروه سرود،تشکیل تیم های ورزشی،برگزاری کلاس های مختلف صنایع دستی برای مددجویان خود نموده است. اخیرا نیز راه اندازی گروه تئاتر توسط این عزیزان انجام گرفته است.

این مرکز با بیان آغاز به کار این گروه نمایشی از شهریور ماه سال جاری به کارگردانی آقای منصور رحیمی افزود:

این گروه متشکل از 5 نفر از معلولین است و از اولین اقدامات این گروه می توان به تبیین فیلم نامه ای به نام «هستیم گرمه این پشت نشستیم» و پذیرفته شدن این فیلم نامه جهت حضور در چهارمین جشنواره تئاتر کشوری معلولین اشاره نمود. پس از پذیرش این فیلم نامه اعضای گروه جهت بازبینی در استان یزد به اجرای تئاتر خود پرداخته که درصورت کسب امتیاز لازم می تواند دراین جشواره که در آذرماه  سال جاری در شهر بیرجند حضور به عمل آورد.

دراینجا جا دارد از گروه آرین بافق با مدیریت آقای منصور رحیمی که به صورت داوطلبانه با این گروه همکاری می نمایند کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده