رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • کد خبر : ۳۸۴۸۸
  • چاپ خبر : پیام تبریک مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق به استاندار یزد

پیام تبریک مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق به استاندار یزد

به گزارش آفتاب بافق،مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق با صدور پیامی انتصاب مهندس زمانی قمی را به عنوان استاندار جدید یزد  تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: «و اکثر مدارسه العلماء و مناقشه الحکماء فی تثبیت ما صلح علیه امر بلادک، و اقامه ما استقام به الناس قبلک». با دانشمندان فراوان گفتگو […]

به گزارش آفتاب بافق،مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق با صدور پیامی انتصاب مهندس زمانی قمی را به عنوان استاندار جدید یزد  تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

«و اکثر مدارسه العلماء و مناقشه الحکماء فی تثبیت ما صلح علیه امر بلادک، و اقامه ما استقام به الناس قبلک».

با دانشمندان فراوان گفتگو کن و با حکيمان فراوان بحث کن که مايه ي آباداني و اصلاح شهرها و برقراري نظم و قانوني است که در گذشته نيز وجود داشته است. ( از فرمایشات حضرت علی (ع) به مالک اشتر).

جناب آقای مهندس زمانی قمی

استاندار محترم استان یزد

اکنون که انتخاب مردم در 29 اردیبهشت 1396 به ثمر رسیده و درخت تدبیر به بار نشسته و شکوفه های اصلاح و امید از درخت انقلاب رسته و شوق های تازه برانگیخته شده است، مسروریم که همنوا با مردم استان،  انتصاب جنابعالی را به عنوان استاندار یزد،  تبریک بگوئیم و  از اینکه سکان هدایت استان به دست یکی از مدیران  باتجربه و کاردان در دولتهای اصلاحات و تدبیر و امید، سپرده شده است، خشنودیم.

مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق، ضمن خوش آمد به شما، فرصت مغتنمی که برای اصلاح امور و رفع نواقص فراهم آمده را به فال نیک می گیرد و از امکانی که برای گردش نخبگان ایجاد شده است، حمایت می کند و امید دارد با درایت شما و همت متخصصان و تلاش دلسوزان، استان یزد به جایگاه پیشین و پیشرو خود در کشور بازگردد و این مهم تحقق نخواهد یافت مگر آنکه به پشتوانه رای مردمان مداراطلب استان یزد، تغییر در نگاه و راه، ایجاد شود و ما با دیدن کارنامه و سوابق  شما به این امر، یقین داریم.

در پایان بر خود فرض می دانیم  از خدمات ارزشمند استاندار اخلاق مدار  یزد جناب آقای میرمحمدی صمیمانه قدر دانی کنیم  و برای ایشان و همه خدمتگزاران به این مرز پرگهر، آرزوی سربلندی و سرافرازی نمائیم.

پیش ما یاقوت، یاقوتست و گوهر، گوهر است

دأب ما اینست یعنی قدر گوهر نشکنیم

(وحشی بافقی)

مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده