رفتن به بالا
 • دوشنبه - ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲
 • کد خبر : ۳۹۰۲۱
 • چاپ خبر : دیدار فرمانده و جمعی از پاسداران سپاه بافق با خانواده شهید قنبری زاده
گزارش تصویری:

دیدار فرمانده و جمعی از پاسداران سپاه بافق با خانواده شهید قنبری زاده

در راستای تجلیل ازمقام شهدا فرمانده و جمعی از پاسداران سپاه بافق با خانواده شهید علی اکبر قنبری زاده دیدار کردند به گزارش آفتاب بافق،سرهنگ صادقی فرمانده سپاه ناحیه بافق به همراه سروان فرهمند فرمانده گردان امام حسین(ع) و جمعی از پاسداران عصر امروز با حضور در منزل شهید قنبری زاده با خانواده وی دیدار […]

در راستای تجلیل ازمقام شهدا فرمانده و جمعی از پاسداران سپاه بافق با خانواده شهید علی اکبر قنبری زاده دیدار کردند

به گزارش آفتاب بافق،سرهنگ صادقی فرمانده سپاه ناحیه بافق به همراه سروان فرهمند فرمانده گردان امام حسین(ع) و جمعی از پاسداران عصر امروز با حضور در منزل شهید قنبری زاده با خانواده وی دیدار نمودند.

در این دیدار فرمانده گردان امام حسین(ع) با بیان خاطره ای از شهید در منطقه سوریه  گفت: در سوریه توفیق آن را پیدا کردم تا همراه این شهید در منطقه باشم،سعه صدر شهید قنبری زاده و رابطه عاطفی اش با جوانان باعث شده بود بسیاری از آنان جذبش شوند.

وی افزود: ادامه دادن راه شهدا وظیفه سربازان انقلاب و رهبری است، شهادت نعمتی است و نصیب کسانی می شوند که در این راه  چشم بر تمامی تعلقات این دنیا می بندند.

همچنین در این مراسم ازطرف گردان امام حسین(ع)  قالیچه ای منقش به تصویر شهید به همراه چفیه و تسبیح به خانواده معظم شهید  اهدا و با تقدیم  لباس گردان به صادق قنبری زاده،فرزند شهید خواهان ادامه دهند راه پدرگرامیشان شدند.

در پایان مسئولان و خانواده شهید با حضور بر مزار شهید قنبری زاده ضمن قرائت فاتحه و تجدید میثاق  با آرمان های شهدا با تجلیل از مقام شامخ این شهید،از خداوند متعال علو درجات و همنشینی با اولیا و اوصیا خواهان شد.

 

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “دیدار فرمانده و جمعی از پاسداران سپاه بافق با خانواده شهید قنبری زاده”

 • شرمنده شهدا. says:

  با سلام.
  شُهدا شرمنده ایم.

  ما مدعیانِ صفِ اول بودیم / از آخرِ مجلس، شُهدا را چیدند.

  ان شاءالله که خدا توفیقِ ادامه را شهدا و پیوستن به آنها را به عاشقانِ این راه عطا فرماید.

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده