رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸
  • کد خبر : ۴۹۳۲
  • چاپ خبر : آستان امامزاده عبدالله (ع)بافق میزبان جشن میلاد پیامبر (ص) بود.

آستان امامزاده عبدالله (ع)بافق میزبان جشن میلاد پیامبر (ص) بود.

به گزارش آفتاب بافق همزمان با 17 ربیع الاول جشن بزرگ میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) شامگاه پنج شنبه 18 دی ماه سال جاری در آستان مقدس حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) بافق برگزار گردید. حجت السلام کارگران در سخنانی در این مراسم گفت: وجود پیامبر گرامی اسلام اسوه حسنه است […]

به گزارش آفتاب بافق همزمان با 17 ربیع الاول جشن بزرگ میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) شامگاه پنج شنبه 18 دی ماه سال جاری در آستان مقدس حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) بافق برگزار گردید.

حجت السلام کارگران در سخنانی در این مراسم گفت: وجود پیامبر گرامی اسلام اسوه حسنه است که سیره نبوی انسان را در مسیر نورانی قرار می دهد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق با اشاره به این که باید سیره پیامبر گرامی اسلام را الگویی برای خود قرار دهیم که رحمتی برای همگان است افزود: هر روز بر عظمت و فروغ نورانی حضرت محمد(ص) گسترده می شود.

وی  با بیان این که پیامبر ما و دستورات او زیباترین است و ما نیز باید بکوشیم تا بهترین باشیم، گفت: باید درست عمل کنیم که این امر مهم سبب عاقبت به خیری ما خواهد شد.

اقامه نماز مغرب و عشاء ، قرائت قران کریم ،مدیحه سرائی و قرائت دعای کمیل و گلیارن حرم و ضریح حضرت عبدالله بن موسی الکاظم (ع) از دیگر برنامه های این مراسم بود.

از نکات برجسته این مراسم حضور مردم ولائی شهرستان بافق با دسته های گل برای عرض تبریک به ساحت مقدس این امامزاده و گلباران حرم بود.

در حاشیه این مراسم  رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق همچنین گفت: در شب و روز میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) سلسله جشن های بسیاری در آستان مقدس امامزاده عبدالله بن موسی الکاظم (ع) به عنوان بزرگترین قطب مذهبی فرهنگی شهر بافق برگزار می گردد.

18dey93-bafgh-jashan (2) 18dey93-bafgh-jashan (5) 18dey93-bafgh-jashan (6) 18dey93-bafgh-jashan (9) 18dey93-bafgh-jashan (10) 18dey93-bafgh-jashan (11) 18dey93-bafgh-jashan (17) 18dey93-bafgh-jashan (18) 18dey93-bafgh-jashan (19) 18dey93-bafgh-jashan (21) 18dey93-bafgh-jashan (23) 18dey93-bafgh-jashan (24)

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده