رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۴
  • کد خبر : ۵۴۱۶
  • چاپ خبر : برگزاری کمیته فضا سازی و تزئینات شهری دهه فجردرمحل شهرداری بافق

برگزاری کمیته فضا سازی و تزئینات شهری دهه فجردرمحل شهرداری بافق

به گزارش "آفتاب بافق" به نقل از روابط عمومی شهرداری بافق؛   رحمت الله عفتی شهرداربافق دراین جلسه با تبریک فرارسیدن ایام ا… دهه مبارکه فجر گفت: این ایام و پیروزی انقلاب اسلامی یکی ازماندگار ترین یادگارهای امام راحل است که باید با شکوه خاص گرامی داشته شود. وی خواستار برگزاری این مراسم با رویکرد […]

به گزارش "آفتاب بافق"

به نقل از روابط عمومی شهرداری بافق؛

 

رحمت الله عفتی شهرداربافق دراین جلسه با تبریک فرارسیدن ایام ا… دهه مبارکه فجر گفت: این ایام و پیروزی انقلاب اسلامی یکی ازماندگار ترین یادگارهای امام راحل است که باید با شکوه خاص گرامی داشته شود.

وی خواستار برگزاری این مراسم با رویکرد مردمی شد وافزود:همانگونه که مردم مناسبت های ملی و مذهبی از قبیل نیمه شعبان وایام سوگواری تاسوعا وعاشورا را به صورت خود جوش و با کیفیت مطلوب برگزار می کنند مسلما" این دهه را نیز به خوبی برگزار خواهند کرد.

شهردار بافق انقلاب را متعلق به مردم خواند و خاطر نشان کرد: اگر مردم بویژه نسل جوان دراجرای برنامه های دهه فجر ورود کنند زمینه انتقال فرهنگ و ارزشهای انقلاب اسلامی به نسل امروز فراهم خواهد شد .

عفتی افزود: چنانچه جوانان هرکدام یک پرچم و اصناف و بازاریان نیز یک پلاکارد وریسه چراغانی نصب کنند خواهیم دید که شهر بافق حال و هوای اوایل انقلاب را به خود خواهد گرفت.

شهردار بافق به محل نصب بنر هم اشاره کرد و گفت: این محل ها باید متناسب با موضوع باشد و درمکانهای زیبا و شکیل به گونه ای نصب شود که شاهد بروز حوادث وایجاد مشکل تردد خودروها وعابرین پیاده نباشیم.

 حجت الاسلام کارگران رئیس اوقاف وامور خیریه شهرستان بافق هم در این جلسه گفت: ما با همکاری جوانان و نمازگزار صحن امام زده عبدا…(ع) می کوشیم تا فضای این امازاده و محیط اطراف آن را در حد توان برای برگزاری مراسم دهه فجر، فضا سازی کنیم.

ایجاد هماهنگی با شهرداری برای نصب داربست،رعایت نکات ایمینی و مراقبت کامل از برق گرفتگی هنگام ریسه بندی و چراغانی با توجه به فصل زمستان و احتمال بارندگی، کسب مجوروهماهنگی با اداره برق برای نصب ریسه، اخذ محوز طرح بنرهای تبلیغاتی از اداره ارشاد و … از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

 

 

DSC04161

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده