رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۳
  • کد خبر : ۸۲۸۵
  • چاپ خبر : مشكلات مربوط به حوزه بهداشت و درمان شهرستان بافق بررسي و تصميم گيري شد

مشكلات مربوط به حوزه بهداشت و درمان شهرستان بافق بررسي و تصميم گيري شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ در نشستي با حضور اعضاي هيئت رييسه دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد ، امام جمعه و فرماندار بافق ، رييس شوراي شهر ، شهردار و جمعي از مسئولان حوزه بهداشت و درمان استان و شهرستان در محل شبكه بهداشت بافق مشكلات مربوط به اين حوزه بحث و تصميم […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ در نشستي با حضور اعضاي هيئت رييسه دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد ، امام جمعه و فرماندار بافق ، رييس شوراي شهر ، شهردار و جمعي از مسئولان حوزه بهداشت و درمان استان و شهرستان در محل شبكه بهداشت بافق مشكلات مربوط به اين حوزه بحث و تصميم گيري شد.

امام جمعه بافق در اين نشست با اشاره به شعار امسال كه با تدبير مقام معظم رهبري بنام همدلي و همزباني مردم و دولت نامگذاري شده است اظهارداشت: رمز موفقيت و پيشرفت در راستاي حل مشكلات مردم همدلي و وحدت بين مسئولان عنوان كرد.

"حجت الاسلام سيد جواد سليماني " در ادامه ايجاد زيرساخت لازم در حوزه بهداشتي و درماني آحاد مردم جامعه را يك وظيفه شرعي مسئولان عنوان كرد و اظهار داشت: مسئولان امر بهداشت و درمان در مركز استان بويژه اعضاي هيئت رييسه دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي بايد نگاه و توجه ويژه اي به شهرستان هاي محروم استان بخصوص شهرستان بافق كه داشته باشند .

فرماندار بافق نيز در اين نشست ضمن تشكر و قدرداني از حضور هيئت رييسه دانشگاه علوم پزشكي يزد در شهرستان بافق اظهار داشت: خوشبختانه مسئولان شهرستان بافق در طول اين چند سال همواره همراه و هم قدم با مسئولان دانشگاه علوم پزشكي در تمامي امور انجام وظيفه نمودند ودر سال هاي اخير اقدامات موثري در اين حوزه در شهرستان صورت گرفته است.

"سيد مهدي طلايي مقدم" با تاكيد بر آمادگي تمامي مسئولان شهرستان بافق در جهت همكاري با دانشگاه علوم پزشكي استان ايجاد زيرساخت هاي لازم از جمله تدوين قرارداد با پيمانكار پروژه ساخت بيمارستان 96 تختخوابي بافق و تسريع دراجراي اين طرح را خواستار شد.

"ميرجليلي" رييس دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد با تاكيد بر آمادگي لازم اين نهاد در برطرف كردن موانع و مشكلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان بافق در جهت رفع آن قول مساعدت و پيگيري داد و همچنين درپايان اين نشست مبلغ 10 ميليارد  ريال اعتبار جهت تكميل طرح هاي عمراني و همچنين خريد تجهيزات ، بهسازي و احداث برخي از مراكز درماني شهري و روستايي بافق به اين شهرستان اختصاص داد.

گفتني است در ابتداي جلسه رييس شبكه بهداشت بافق با ارائه گزارش عملكردي از اقدامات انجام گرفته در سال گذشته عنوان كرد: خريد تجهيزات بيمارستاني ، بهسازي مراكز بهداشتي و درماني ، افتتاح و بهسازي خانه بهداشت برخي از روستا هاو افتتاح پايگاه اورژانس سبزدشت از جمله اقدامات شبكه بهداشت ودرمان اين شهرستان در سال گذشته مي باشد.

"مسعود دانشي"در ادامه به كمبود هاي و نياز هاي اين نهاد اشاره كرد و افزود: تعميرات و تجهيز برخي از خانه بهداشت هاي روستايي ، كمبود نيروي انساني و كادر درماني از جمله پزشك عمومي و پزشك متخصص ، پرستار و همچنين كمبود تجهيزات در ماني از جمله مشكلات و كمبود هاي اين حوزه در شهرستان بافق است.

IMG_6776 IMG_6781 IMG_6784 IMG_6792

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده