رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۲
  • کد خبر : ۸۵
  • چاپ خبر : از تلاش های جهاد گونه دانش آموزان شهرستان بافق تقدیر شد

از تلاش های جهاد گونه دانش آموزان شهرستان بافق تقدیر شد

 طی مراسمی از دانش آموزان بسیجی بافقی که در طرح هجرت ۳ شرکت کرده بودند، تقدیر و تشکر به عمل آمد. به گزارش  آفتاب بافق به نقل از خبرنگار خبرگزاری بسیج از بافق، طی مراسمی از دانش آموزان بسیجی بافقی که در طرح هجرت 3 شرکت کرده بودند، تقدیر و تشکر به عمل آمد. در […]

 طی مراسمی از دانش آموزان بسیجی بافقی که در طرح هجرت ۳ شرکت کرده بودند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش  آفتاب بافق به نقل از خبرنگار خبرگزاری بسیج از بافق، طی مراسمی از دانش آموزان بسیجی بافقی که در طرح هجرت 3 شرکت کرده بودند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق از موفقیت دانش اموزان بسیجی که در این طرح شرکت کرده بودند، ابراز خرسندی و از مسئولین مربوطه تقدیر و تشکر کرد و توفیق روز افزون آنها را از درگاه خداوند خواستار شد.

رضا جمالی از موفقیت این طرح در شهرستان که به همت حوزه دانش آموزی ناحیه بافق صورت گرفته خبر داد و گفت: به یاری خداوند امسال نسبت به سالهای گذشته کارهای عمرانی و جهادی بهتر و بیشتری صورت گرفته است.

در ادامه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بافق با تقدیر و تشکر از دانش آموزان جهت شرکت در طرح هجرت 3 و انجام کارهای جهادی در شهرستان ابراز داشت: اردوهای جهادی موقعیتی برای کمک به مردم و شهرستان فراهم می کند که مورد رضای خدا و بندگان اوست.

وی کارهای جهادی را امری خداپسند دانست و موفقیت این عزیزان را از خداوند خواستار شد.

حجت الاسلام دهستانی از دانش آموزان بسیجی خواست با اهمیت دادن بیشتر به نماز، ادای آن در اول وقت و حتی الامکان به جماعت، این فریضه الهی را به خوبی به پا دارند.

در پایان، مسئول تربیت و آموزش ناحیه مقاومت بسیج بافق به ایراد سخن پیرامون امر به معروف و نهی از منکر،ولایت فقیه و استفاده از وسایل دیجیتال پرداخت و تصریح کرد: خدمت به خلق الله را باید از وظایف اصلی و مهم خود قرار دهید و به واجبات عمل کنید اما در کنار آن گره از مشکلات مسلمانان دیگر باز کنید که این خود بسیار با ارزش و در نزد خدا محبوب است.

وی افزود: شما نوجوانان الان در بهترین شرایط زندگی قرار دارید و اگر در جوانی کار خوب و نیکی انجام دهید به گفته پیامبر اکرم(ص) برتری شما بر سایر مردم، همانند برتری پیامبر (ص) بر مردم زمان خود است.

حجت الاسلام سید محمود هاشمی، پیرامون موضوع عمر و خصلت های انسان، اذعان داشت: عمر انسان در حال گذشت است و ما در غفلت کامل به سر می بریم.

وی با اشاره به سخن حضرت محمد(ص) که مهمترین و با عظمت ترین سرمایه ای که خدا به ما داده است، عمر انسان است، اظهار کرد: اگر به طریق درست و صحیح از فرصت ها استفاده نکنیم، از زیان کارترین مردم به حساب می آییم.

در پایان مراسم از تمامی دانش آموزان دعوت شده با اهداء هدیه نفیسی، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده