رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳
  • کد خبر : ۹۶۰
  • چاپ خبر : صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي شهرستان بافق برگزار شد

صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي شهرستان بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛صبح امروز همزمان با اولين روز از  هفته نيروي انتظامي صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي شهرستان بافق با حضور امام جمعه،فرماندار،خانواده هاي معزز شهدا و جمعي از مسئولين در ستاد فرماندهي ناجا برگزار شد. مسئولين در ابتداي اين مراسم ضمن سان ديدن از نيروهاي مستقر در ميدان با تمثال […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛صبح امروز همزمان با اولين روز از  هفته نيروي انتظامي صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي شهرستان بافق با حضور امام جمعه،فرماندار،خانواده هاي معزز شهدا و جمعي از مسئولين در ستاد فرماندهي ناجا برگزار شد.

مسئولين در ابتداي اين مراسم ضمن سان ديدن از نيروهاي مستقر در ميدان با تمثال شهداي زينت بخش در صبحگاه تجديد ميثاق كردند.

امام جمعه بافق در اين مراسم ضمن ضرورت وجود امنيت در جامعه اظهار داشت: امنيت در جامعه به مانند هواست که حيات و زندگاني در جامعه به آن بستگي دارد.

"سيد جواد سليماني" افزود: نيروي انتظامي به عنوان تامين کننده نظم و امنيت در جامعه به منزله هوايي که زندگي و جامعه به آن نياز دارد.

فرماندار بافق در اين مراسم ضمن تبريك اعياد قربان و غدير  و همچنين هفته نيروي انتظامي افزود: امروز بسيار خرسندم كه در جمع زحمت كشان و تلاشگران عرصه نظم و امنيت  كه با تلاش خود امنيت واقتدار جامعه را برقرار مي سازند.

"سيد مهدي طلايي مقدم" در ادامه خاطر نشان كرد:احساس امنيت و آرامشي كه در جامعه ما برقرار است مرهون زحمات و تلاش هاي شبانه روزي عزيزان در نيروي انتظامي است.

در ادامه اين مراسم جمعي از يگان‌هاي منتخب رزمي گوشه‌هايي از آمادگي و اقتدار خود را به نمايش گذاشتند.

اهداء لوح تقدير و اعطاء درجه به برخي از پرسنل از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

New1559(1) New1573(1) New1585(1) New1622(1) New1629(1) New1634(1) New1660(1) New1669(1) New1694(1)

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده