رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
  • کد خبر : ۱۱۱۷۵
  • چاپ خبر : تیم فوتبال سنگ آهن با مساوی آغاز کرد

تیم فوتبال سنگ آهن با مساوی آغاز کرد

به گزارش آفتاب بافق به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور، هفته اول لیگ با حضور جمعی از تماشاگران در ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق بین دو تیم سنگ آهن و پارسه شیراز برگزار شد. در این دیدار ابتدا تیم پارسه شیراز در دقیقه ۱۴ […]

به گزارش آفتاب بافق به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور، هفته اول لیگ با حضور جمعی از تماشاگران در ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق بین دو تیم سنگ آهن و پارسه شیراز برگزار شد.

در این دیدار ابتدا تیم پارسه شیراز در دقیقه ۱۴ توسط حسین رضایی از میزبان پیش افتاد ولی در ادامه بازیکنان سنگ آهن در دقیقه ۴۵+۱ موفق شدند گل مساوی را توسط حسین غلامزاده جبران کنند .

این مسابقه را امید رحمتی ، محمد رضا شیریان و بیژن آزادی هر سه از استان اصفهان قضاوت کردند .

تیم فوتبال سنگ آهن بافق در هفته دوم این مسابقات در روز دوشنبه ۱۱ آبان ماه از ساعت ۱۴و ۳۰ دقیقه در شیراز مهمان تیم شهید قشقایی خواهد بود .

مرحله اول رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل ۹۴ – ۹۵ با حضور ۶۰ تیم در ۵ گروه ۱۲ تیمی برگزار که در پایان دو تیم اول هر گروه به مرحله دوم راه پیدا می کنند.

مرحله دوم نیز با ۳۰ تیم برگزار خواهد شد که شامل ۱۰ تیم صعود کننده از مرحله اول فصل جدید لیگ دسته سوم، ۱۲ تیم از مرحله دوم فصل گذشته لیگ دسته سوم و ۸ تیم که در فصل گذشته از لیگ دوم به لیگ سوم سقوط کرده اند، می باشد.

لازم بذکر است در تیم سنگ آهن احسان توکلی به عنوان سرمربی، مهدی فروزنده مربی، حسن فتاحی کمک مربی، محمد علی فتاحی مدیر فنی و محسن ناظمی سرپرست تیم بودند.
فوتبال دسته سوم کشور

Picture 296

Picture 238

Picture 222

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده