رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 شهریور 1400 - 07:37
  • کد خبر : ۱۱۳۲۰۲
  • چاپ خبر : برگ زرینی بر شرکت تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن
برای سومین بار:

برگ زرینی بر شرکت تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن

شرکت تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن برای سومین بار توانست کسب عنوان تعاونی برتر استان را به خود اختصاص دهد. به گزارش آفتاب بافق؛محمود ملاحیدری مدیرعامل تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق در گزارشی از عملکرد این تعاونی عنوان داشت: تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی درسال 1380 با شماره […]

شرکت تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن برای سومین بار توانست کسب عنوان تعاونی برتر استان را به خود اختصاص دهد.

به گزارش آفتاب بافق؛محمود ملاحیدری مدیرعامل تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق در گزارشی از عملکرد این تعاونی عنوان داشت: تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی درسال 1380 با شماره ثبت 217و شناسه ملی  010840022775تاسیس شد و  از اوخر سال 88 فعالیت خود را با تعداد حدود  639 نفر آغاز نمود و در مدت  11سال با رشد صعودی بالغ بر 5500 سهم و نزدیک به 1850عضو داریم که حکایت از استقبال و رضایت بالای 90 درصد بوده است.

وی افزود: به ازای این تعدادسهم تا پایان تیرماه سال جاری 635 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره اعطا شده است و طبق پیش بینی های انجام گرفته تا پایان سال 1400به عدد 10 هزار میلیارد ریال خواهیم رسید . این تسهیلات از 4درصد شروع شده و هم اکنون به یک درصد رسیده است پرداخت وام با این نرخ کارمزد و فارغ از قوانین حاکم بر بانکها در کشور بی سابقه می باشد.

 قابل ذکر است، در تلاشیم تا با ایجاد راهکار و تدابیر جدید نرخ کارمزد را به صفر برسانیم.

ملاحیدری ادامه داد: این تعاونی اعتبار از نوع توزیعی می باشد که با هدف ترویج و تحکیم مشارکت تعاون عمومی و کمک به تحقق عدالت اجتماعی و همچنین تامین نیازمندیهای اعتباری و رفاهی اعضا تاسیس شده است . اهم فعالیت این تعاونی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی میباشد.

وی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات کم بهره در کوتاهترین زمان  و پرداخت اقساط بدون حضور فیزیکی از طریق کسر از حقوق اصلی ترین بخش فعالیت این تعاونی است،گفت: خلاصه مطلب صفر تا صد پرداخت تسهیلات برعهده ی تعاونی و نیروهای مشغول به کار میباشد.

مدیرعامل تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی با اشاره به اینکه در سال 1390برای اولین بار بعنوان تعاونی برتر در سطح استان انتخاب شدیم،بیان کرد: درسال 97موفق به دریافت مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی شدیم. از افتخارات دیگر این تعاونی برگزیده شدن  بعنوان تعاونی برتر در سطح استان طی دوسال متوالی یعنی 1399و 1400نیز میباشد.

لازم بذکر است، کسب عنوان برتری برای سه سال خود حاکی از عملکرد مثبت و رو به رشد تعاونی اعتبار می باشد.

وی افزود: ان شاءالله بتوانیم رتبه تعاونی برتر در سطح کشور و ملی را از خود کنیم.

ملاحیدری استفاده بهینه از سرمایه شرکت تعاونی ،تراز مالی مثبت قانون مداری، برگزاری به موقع مجامع نداشتن شاکی و رعایت تمامی سرفصل ها را رمز موفقیت این تعاونی دانست.

وی تشکر از اعضای شرکت تعاونی که از ابتدا همراه و همگام بودند، از مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ،  اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، کادر مجرب و هیئت مدیره پرتلاش و مجرب تعاونی تشکر و قدردانی کرد و گفت: این عوامل سبب افزایش امنیت مالی  و رضایتمندی سپرده گزاران در این تعاونی شده است.

مدیرعامل تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی خاطر نشان کرد: در حال حاضر حداقل مبلغ تسهیلات 15میلیون تومان و حداکثر 105میلیون تومان میباشد.

آدرس: استان یزد شهرستان بافق، شهرک آهنشهر،  روبروی سرپرستی، دفتر تعاونی اعتبار کارکنان شرکت سنگ آهن

تلفن 03531453433

ایمیل semen .bafgh@yahoo.com

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده