رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶
  • کد خبر : ۱۲۰۳۵۹
  • چاپ خبر : تست گرم موفقیت آمیز خط تولید کلاف مجتمع فولاد

تست گرم موفقیت آمیز خط تولید کلاف مجتمع فولاد

معاونت بهره برداری و طرح های توسعه مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق از تست گرم موفقیت آمیز خط تولید کلاف مجتمع فولاد بافق خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ معاونت بهره برداری و طرح های توسعه مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق از تست گرم موفقیت آمیز خط تولید کلاف […]

معاونت بهره برداری و طرح های توسعه مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق از تست گرم موفقیت آمیز خط تولید کلاف مجتمع فولاد بافق خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ معاونت بهره برداری و طرح های توسعه مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق از تست گرم موفقیت آمیز خط تولید کلاف مجتمع فولاد بافق خبر داد.

کیومرث بهرامی با اعلام این خبر افزود: به فضل الهی و با همت و پشتکار مهندسین و کارگران مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق، تست گرم خط کلاف فولاد بافق با موفقیت کامل انجام شد.

ایشان ضمن تبریک تولید اولین محصول کلاف این کارخانه به مهندسان، پرسنل و مردم شریف بافق اظهار امیدواری کرد بزودی و با پايان تست گرم این خط توليدى در چند روز آينده ، شاهد تولید انبوه این محصول باشیم.

وی در پایان افزود: خط تولید کلاف مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق، با ظرفیت تولید ۵۵۰ هزار تن کلاف ساختمانی و صنعتی در سال و با اشتغال مستقیم ۱۰۰ نفر، بزودی رسما به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده