رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
  • کد خبر : ۱۲۶۸۱
  • چاپ خبر : پیام مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق به نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی

پیام مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق به نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم با درود به روان پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای والامقام و آرزوی طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری و توفیق روزافزون دولت فخیمه تدبیر و امید سالها دل طلب جام جم از ما میکرد وانچه خود داشت زبیگانه تمنا میکرد جناب آقای محمد رضا صباغیان منتخب محترم مردم شهرستان […]

بسم الله الرحمن الرحیم
با درود به روان پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای والامقام و آرزوی طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری و توفیق روزافزون دولت فخیمه تدبیر و امید
سالها دل طلب جام جم از ما میکرد وانچه خود داشت زبیگانه تمنا میکرد

جناب آقای محمد رضا صباغیان منتخب محترم مردم شهرستان های ابرکوه ,بهاباد, بافق , خاتم و مهریز، بسيار خرسندیم كه ايزد يكتای مهربان و همت بلند مردم فهیم، ياريتان فرمود كه با گذر از روزهای پرفراز و نشیب با تدبیر و امید، به سلامت پای در بهارستان گذارید . اميد داريم تا همچون گذشته با تکیه بر تجربه و جوانی ,که دور اندیشی و درایت ، پویایی و زایش فکری، همواره ملازم آن است، در مسیر توسعه متوازن شهرهای حوزه انتخابیه در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی گام برداريد. يقينا، نيل به چنين اهدافى، با تکیه بر خرد جمعی و گزینش مشاوران فرهیخته و تدوین برنامه های روشن و قابل اجرا، براساس واقعیات موجود و تهيه نقشه راهی متناسب با شرايط روز ميسور است. نیک مستحضرید مشکلات و معضلات فراوانی در حوزه های انتخابیه ، به سبب کاستی در برنامه ریزی های مناسب در طول سالیان متمادی انباشت شده که شایسته است ضمن شناسایی دقیق، با هماهنگی و همدلی و رایزنی های شایسته و هدفمند با دولتمردان ، در رفع آن کوشا باشید که این مهم الحمدلله با توجه به همسویی و همراهی شما با مجموعه ی دولت محترم “تدبیر و امید” دور از دسترس نمی نمايد.
اعتماد، سرمایه ی اجتماعی بزرگی است که بايد با درايت و كاردانى اين سرمايه را پاس داشت.
اینک که مردم فهیم حوزه انتخابیه با رای هوشمندانه نشان دادند از روند گذشته رضایت نداشته و امید به تغییر مسیرپیموده شده دارند خواستاریم با درایت به این مطالبات به حق ,جامه عمل بپوشانید.
این مجمع ضمن تقدير از حضور پر شور مردم فهیم و قدرشناس شهرستان های حوزه انتخابیه در انتخابات، افتخار میکند با رصد واقعگرايانه ى اوضاع امید بخش جامعه و حوزه های انتخابیه دست به شناسایی و نهایتا معرفی نامزدی بزند که اینک مورد اعتماد کامل مردم نیز قرار گرفته اند.
مجمع اصلاح طلبان ضمن اعلام آمادگی و همکاری باشما در جهت رفع مشكلات مردم از خداوند متعال برای جنابتان توفیق روزافزون و سعادت را خواستار است.

مجمع اصلاح طلبان شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده