رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۵:۳۳
  • کد خبر : ۱۵۶
  • چاپ خبر : افتتاح 5 طرح تعاوني در بافق

افتتاح 5 طرح تعاوني در بافق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ صبح امروز با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان 5 طرح تعاونی در بافق افتتاح شد. محمد علي طالعي معاون فرماندار بافق در اين مراسم با اشاره به اينکه تعاونی ها می توانند نقش مهمی در اشتغال افراد جویای کار بویژه بانوان داشته باشند از […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ صبح امروز با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان 5 طرح تعاونی در بافق افتتاح شد.

محمد علي طالعي معاون فرماندار بافق در اين مراسم با اشاره به اينکه تعاونی ها می توانند نقش مهمی در اشتغال افراد جویای کار بویژه بانوان داشته باشند از مساعدت 600 ميليون ريالي براي 2 تعاوني همیار با بهره کم خبر داد.

“علی اصغر نوری شادکام” گفت : 5 طرح عمرانی با سرمایه ای بالغ بر 52500 هزار ریال و با عضویت 35 نفر و فرصت شغلی 26 نفر راه اندازی گردید.

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه امور اجتماعی شهرستان بافق افزود: گرایش 3 تعاونی افتتاح خدمات و 2 تعاونی در قالب گروه های همیار بهزیستی می باشد که در زمینه های محلی و بسته بندی سبزیجات فعالیت می نمایند.

وی خاطر نشان کرد: برای راه اندازی این 2 تعاونی همیار که متشکل از بانوان می باشد در مجموع از طرف اداره بهزیستی 150 میلیون ریال مساعدت انجام می گیرد.

IMG_2350 IMG_2358 IMG_2376

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده