رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
  • کد خبر : ۱۹۴۹۰
  • چاپ خبر : بیانیه شورای اسلامی شهر بافق نسبت به انتخاب فرماندار غیر بومی

بیانیه شورای اسلامی شهر بافق نسبت به انتخاب فرماندار غیر بومی

    به گزارش آفتاب بافق; در پی انتخاب فرماندار غیر بومی به عنوان سرپرست فرمانداری بافق.شورای اسلامی شهر بافق با ارسال بیانیه  از استاندار یزد خواستا ر انتخاب فرماندار بومی برای شهرستان شده اند.متن بیانیه به شرح ذیل است: باسمه تعالی باسلام ودرود به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و اهالی غیور و همیشه […]

 

photo_2016-11-09_10-29-42

 

به گزارش آفتاب بافق; در پی انتخاب فرماندار غیر بومی به عنوان سرپرست فرمانداری بافق.شورای اسلامی شهر بافق با ارسال بیانیه  از استاندار یزد خواستا ر انتخاب فرماندار بومی برای شهرستان شده اند.متن بیانیه به شرح ذیل است:

باسمه تعالی
باسلام ودرود به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و اهالی غیور و همیشه در صحنه بافق
همانطور که استحضار دارید ،پس از بروز شایعات یکی دوماه اخیر و نیز موضع گیری مسوولین استان مبنی بر این که فرماندار بافق به هیچ وجه جابجا نخواهد شد، اخیرا نسبت به انتقال فرماندار بافق به طبس اقدام گردید.
بدین وسیله شوراهای اسلامی شهرو شهرستان ضمن ابراز سپاس وقدردانی خود از زحمات و پیگیری های آقای طلایی مقدم برای ایشان آرزوی دوام توفیق دارد.
آنچه همگان باید اذعان داشته باشند ، یکی از مواضع ضربه پذیر بافق دردی است به نام “بی کسی و بی تفاوتی برخی از مسوولین”
امروز، بهار 93 تداعی می شود؛ روزی که خاوری فرماندار مقیم یزد را خلع نمودند، طلایی مقدم بومی طبس را به سمت فرمانداری بافق منصوب نمودند .علی رغم مخالفت های برخی از مسوولین و اصرار برلزوم انتخاب یک فرد بومی آشنا به مسائل و مشکلات بافق، سرانجام وی به عنوان فرماندار بافق منصوب گردید.
واقعیتی که هرگز قابل انکار و کتمان نیست این است که، متاسفانه دولتی مردان استان، همیشه سعی داشته اند که تا میتوانند افراد غیر بومی و باصطلاح مطیع محض را به سمت نمایندگی سیاسی دولت بگمارند ولی انچه تاثیر گذار است، نقش فعال مسوولین ،نماینده مجلس ،امام جمعه ،شورای شهر ،فعالین اجتماعی و سیاسیون می باشد.
هم صدایی و همراهی در اینگونه موارد حرف اول را میزند ،روزی که برخی از مسوولین و فعالین اجتماعی – چه در زمان دولت دهم و چه یازدهم- داد میزدند که فرمانداری را انتصاب نمایید که درد محرومیت بافق را حس کرده باشد و با دل و جان شیفته خدمت به مردم و منطقه محروم باشد، متاسفانه به دلیل هم صدا نبودن ، نتوانستیم به این مهم دست یابیم؛ بر خلاف بافق، شهرهایی چون xوy که هم صدا بودند و در سمت های مختلف افراد دلسوزی را داشتند ،بحمدالله بر اسب مراد سوار شدند و به فعالیت پرداختند.
بافق با یدک کشیدن القایی چون “بهشت معادن ایران” و” 5 راه مواصلات ریلی” و… به خود، متاسفانه بالفعل محروم و عقب افتاده، مانده است.
محرومیت از جاده مناسب، بیمارستان مجهز، پزشک متخصص،عدم اتمام گازکشی، قول ها و وعده ها ، بیکاری جوانان، عدم برنامه ریزی جدی در ایجاد جوار معدنی ها بویژه فولاد و… شاهدی بر این مدعاست.
بدینوسیله ما ،خدمتگزاران مردم بافق در شوراهای اسلامی شهر و شهرستان ،از استاندار محترم ، نماینده محترم مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و همه مسئولین سیاسی و امنیتی استدعای مصرانه داریم که این بار، با توجه به شرایط خاص شهرستان، درخواست های جدی ومکرر همشهریان ،نیاز شهرستان و در نتیجه، ارتباط و انسجام بیشتر با مسوولین استان و… به خواسته این مردم زجر کشیده وقع نهاده و نسبت به انتصاب فردی بومی، آشنا به مسائل و مشکلات اقدام نمایند
بدیهی است که شوراهای شهر و شهرستان وظیفه خود می دانند که در پیگیری این مهم از هیچ تلاشی فروگذار ننمایند؛ باید ازقبل متذکرشدکه: با توجه به خدعه های قبلی برخی مسوولین دولتی مبنی بر این که بافق نیروی وزارت کشوری ندارد -در حالیکه در برخی شهرهای استان از نیروی غیر وزارت کشوری استفاده شده است- و این ادعا در معنابه منزله این است که بافق ،هرگزنباید فرمانداری بومی داشته باشد، این گونه بهانه تراشی کاملا بی اساس و بی منطق بوده وشورا وظیفه خود می داند که در مقابل هرگونه ادعای عوام فریبانه مقابله وروشن گری نماید.
و السلام وسیعلم الذین ظلموا بای منقلب ینقلبون
شوراهای اسلامی شهر و شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “بیانیه شورای اسلامی شهر بافق نسبت به انتخاب فرماندار غیر بومی”

  • هرچه ميكشيم از همين شوراي شهر بي لياقت ميكشيم. شورايي كه رييسش اعتصاب راه انداخت و حالا شش ماه است رييس و سخنگويش ميخواهند به مدد صباغيان كه اهل معامله نيست بخيال خودشان فرماندار شوند. زهي خيال باطل. شوراي شهري كه دكتر طالبي را خائن ميخواند و در همين بيانيه حاضر نيست از وي بخواهد و مي نويسد “از همه مسوولين امنيتي سياسي استانداري”!!!! و حاضر نيست از معاون سياسي امنيتي بخواهد. در درجه دوم يكنفر از بوميان هنوز توانايي فرماندارشدن را ندارند و خوشم مياد صباغيان خوب بر اين موضوع واقف است و باز هم يكي از بهترين فرمانداران استان يعني زاده رحماني رو اوردند و اين رو بايد بفال نيك گرفت. محمد رنجير و محمد عباسي ناراحتند كه نه تنها فرماندار نمي شوند بلكه شوراي شهر بعدي را هم از دست دادند. نوچه هاي ايشان سردبير بافق فردا هم با سياه نمايي عملكرد طلايي مقدم كه بهترين فرماندار سالهاي اخير بود زمينه اين رو فراهم كه غير بومي بياد دوباره. البته نااگاهانه

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده