رفتن به بالا
  • یکشنبه - 26 دی 1395 - 14:21
  • کد خبر : ۲۲۲۳۸
  • چاپ خبر : برگزار ی يكصدو هفتاد و يكمين جلسه شوراي آموزش و پرورش بافق

برگزار ی يكصدو هفتاد و يكمين جلسه شوراي آموزش و پرورش بافق

به گزارش آفتاب بافق ؛ يكصدو هفتاد و يكمين جلسه شوراي آموزش و پرورش بافق با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداري، رئيس آموزش و پرورش و اعضاي اين شورا در محل مركز رفاهي فرهنگيان بافق برگزار شد. امام جمعه بافق در اين نشست با تاكيد بر همراهي و مساعدت به آموزش و پرورش در احداث […]

به گزارش آفتاب بافق ؛ يكصدو هفتاد و يكمين جلسه شوراي آموزش و پرورش بافق با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداري، رئيس آموزش و پرورش و اعضاي اين شورا در محل مركز رفاهي فرهنگيان بافق برگزار شد.

امام جمعه بافق در اين نشست با تاكيد بر همراهي و مساعدت به آموزش و پرورش در احداث پروژه هاي نيمه تمام گفت: بايد خيرين و سرمايه داران شهرستان شناسايي شوند و براي رونق فضاي آموزشي از آنان كمك گرفت.

حجت الاسلام سليماني به نقش موثر اولياء دانش آموزان در بهبود فضا و مسائل آموزشي شهرستان تاكيد كرد و افزود: خانواده ها و اولياء دانش آموزان بايد براي كمك و مساعدت به مسائل آموزشي و تربيتي توجيه شده و در اين راستا كمك و همراهي كنند.

سرپرست فرمانداري بافق نيز با اشاره به اقدامات صورت گرفته طي يك ماه گذشته گفت: با توجه به مصوبات نشست قبلي ديدارهايي با مدير كل آموزش و پرورش، مدير كل راه و شهرسازي استان و رئيس سازمان برنامه و بودجه انجام شده است.

محمد زاده رحماني افزود: در اين ديدار ها در خصوص گازكشي به مدارس، واگذاري زمين براي احداث آموزشگاه و پيگيري احداث كانون فرهنگي و هنري آموزش و پرورش پس از 17 سال به نتايج مطلوبي رسيديم.

در ابتداي اين نشست مدير آموزش و پرورش بافق به گوشه اي از عملكرد اين نهاد در يك ماه گذشته پرداخت و گفت: 24 لغايت 30 دي ماه به هفته شوراهاي آموزش و پرورش نامگذاري شده است.

حضور مدير كل نوسازي مدارس استان و معاون پشتيباني اداره كل در بافق، بازديد از روند احداث مدارس خيري با حضور فرماندار و مديركل نوسازي استان، قرائت برنامه هاي هفته شوراي آموزش و پرورش، بدهي قبوض آب و برق برخي از مدارس شهرستان و بدهي 50 ميليون توماني آموزش و پرورش به اداره اوقاف و امور خيريه بابت اجاره بها و شروع المپياد ورزشي درون مدرسه اي از جمله مباحثي بود كه علي اصغر رنجبر به آن اشاره كرد.

IMG_1808

IMG_1801

IMG_1803

IMG_1804

IMG_1805

منبع: روابط عمومي فرمانداري بافق

 

ارسال دیدگاه