رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 اسفند 1395 - 00:39
  • کد خبر : ۲۴۹۶۵
  • چاپ خبر : رسانه ها پل ارتباطی برای ارایه خدمات بیشتر و معرفی پتانسیلهای موجود در استان هستند
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن بافق :

رسانه ها پل ارتباطی برای ارایه خدمات بیشتر و معرفی پتانسیلهای موجود در استان هستند

رضا فلاح مبارکه در جلسه هم اندیشی خبرنگاران آزاد شهرستانهای استان  که  با حضور معاون خبر صدا و سیمای استان یزد در محل هتل نیکان برگزار شد،  شرکت کرد. به گزارش آفتاب بافق؛   مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق  با حضور در در این جلسه ضمن خیر مقدم  به خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای استان […]

رضا فلاح مبارکه در جلسه هم اندیشی خبرنگاران آزاد شهرستانهای استان  که  با حضور معاون خبر صدا و سیمای استان یزد در محل هتل نیکان برگزار شد،  شرکت کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛   مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق  با حضور در در این جلسه ضمن خیر مقدم  به خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای استان به گفتگو و تبادل نظر با معاون خبر صدا و سیمای استان یزد پرداخت .

مدیر روابط عمومی  شرکت سنگ آهن بافق خواستار تعامل بیشتر رسانه ها بعنوان پل ارتباطی برای ارایه خدمات بیشتر و معرفی پتاسیلهای موجود در بخشهای مختلف استان شد .

رضا فلاح مبارکی ، ضمن تقدیر از انعکاس خوب خبرهای شهرستان بافق توسط “عبداللهی”خبرنگار آزاد شهرستان بافق خواستار تعامل بیشتر برای رسانه ایی کردن پتاسیلهای این شهرستان شد .

وی  با اعلام اینکه امسال برنامه زنده  شبکه استانی یزد ، تحویل سال نو از شهرستان بافق و به میزبانی سنگ آهن  مرکزی بافق گفت : امیدوارم با تعامل بیشتر بتوان خدمات بیشتری را به مردم ارایه داد .

مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق تعامل بین معدن ، صنعت و رسانه ها را از جمله راهکارهای توسعه همه جانبه در استان یزد دانست و گفت : صنایع و معادن استان باید با استفاده از رسانه ها و با معرفی پتاسیلهای تولیدی و گردشگری استان فضای مناسب برای توسعه پایدار فرهنگی و اقتصادی فراهم نموده و در این راستا همراه با رسانه ها و مدیران ارشد استان گام بردارند.

منبع: یزد فردا

عکس: mtb

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده