رفتن به بالا
  • دوشنبه - 23 اسفند 1395 - 10:39
  • کد خبر : ۲۵۳۴۸
  • چاپ خبر : افتتاح موزه سنگ و معدن با حضور مدیران عامل سابق شرکت سنگ آهن بافق

افتتاح موزه سنگ و معدن با حضور مدیران عامل سابق شرکت سنگ آهن بافق

با سپری شدن روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به سال جدید، موزه سنگ  و معدن شرکت سنگ آهن با حضور جمعی از مدیران عامل سابق شرکت افتتاح شد. به گزارش آفتاب بافق؛ روز گذشته  با حضور جمعی از مدیران عامل سابق شرکت، موزه سنگ و معدن شرکت سنگ آهن مرکزی افتتاح شد. در این […]

با سپری شدن روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به سال جدید، موزه سنگ  و معدن شرکت سنگ آهن با حضور جمعی از مدیران عامل سابق شرکت افتتاح شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ روز گذشته  با حضور جمعی از مدیران عامل سابق شرکت، موزه سنگ و معدن شرکت سنگ آهن مرکزی افتتاح شد.

در این مراسم باشکوه، مدیر روابط عمومی شرکت، ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به حاضران، حضور مدیران عامل را یک ایده و هدفی برای تجلیل و قدردانی از این بزرگواران دانست و گفت: طرح راه اندازی موزه آهن و سنگ توسط یکی از کارکنان شرکت ارائه شد.

فلاح مبارکه با اشاره به توسعه و گسترش مجموعه، افزود:در راستای اجرای این طرح، در مدت زمان کوتاهی تصمیم به جمع آوری دستگاه های قدیمی مرتبط با معدن و تصاویر قدیمی از شرکت و غیره کردیم و هنوز تلاش های فراوانی را می طلبد.

در ادامه و پس از تعریف خاطره ای از تاسیس و راه اندازی شرکت توسط مهندس خلیل راستار یکی از مدیران سابق شرکت، موزه سنگ و معدن  توسط راستار یکی از مدیران عامل سرکت افتتاح شد.

لازم بذکر است، در این مراسم مدیر کل میراث و فرهنگ گردگشگری، امام جمعه، فرماندار، و مسئولان شهرستان نیز حضور داشتند.

عکس:  m.r.p

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده