رفتن به بالا
  • یکشنبه - 10 اردیبهشت 1396 - 11:54
  • کد خبر : ۲۷۴۰۹
  • چاپ خبر : کشف ۲ تن انبه قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در بافق

کشف ۲ تن انبه قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در بافق

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از کشف ۲ تن انبه قاچاق از یک دستگاه کامیون خاور به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش آفتاب بافق؛ ، سرهنگ “فرهاد بیگلری” در این خصوص گفت: ماموران آگاهی شهرستان بافق در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و ایست و بازرسی خودروها موفق شدند یک دستگاه کامیون خاور را […]

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از کشف ۲ تن انبه قاچاق از یک دستگاه کامیون خاور به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش آفتاب بافق؛ ، سرهنگ “فرهاد بیگلری” در این خصوص گفت: ماموران آگاهی شهرستان بافق در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و ایست و بازرسی خودروها موفق شدند یک دستگاه کامیون خاور را با ۲ تن انبه قاچاق توقیف کنند.

وی افزود: این کامیون با محموله بادمجان از جنوب کشور به سمت استان های مرکزی در حرکت بود که محموله انبه قاچاق که در زیر بادمجان ها جاسازی شده بود توسط ماموران آگاهی شهرستان بافق کشف شد.

سرهنگ بیگلری با اشاره به دستگیری راننده و سرنشین خودرو، ارزش ریالی این محموله قاچاق را ۳۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و ادامه داد: انبه های قاچاق به سازمان اموال تملیکی استان یزد انتقال و متهمان نیز جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بافق خاطرنشان کرد: قاچاق کالا بنیان های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و حتی مذهبی یک کشور را سست می کند و تا مرز نابودی و مسخ افراد پیش می برد  و بنیان های خانوادگی را نیز از بین می برد.

منبع: خبرنگار پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده