رفتن به بالا
  • یکشنبه - 10 اردیبهشت 1396 - 23:59
  • کد خبر : ۲۷۴۳۸
  • چاپ خبر : بافق، شهری با بیش از یازده هزار کارگر + تصاویر
فرماندار بافق؛

بافق، شهری با بیش از یازده هزار کارگر + تصاویر

فرماندار بافق در مراسم تجلیل از اعضای تشکلهای کارگروه و نماینده کارگران شرکتها ی شهرستان گفت: ۱۱ هزار کارگر در كارگاه ها، کارخانجات و معادن شهرستان بافق مشغول به کار و فعالیت هستند. به گزارش آفتاب بافق؛ “محمد زاده رحمانی” عصر امروز در حاشیه مراسم تجلیل از کارگران شهرستان اظهار داشت: شهرستان بافق از لحاظ […]

فرماندار بافق در مراسم تجلیل از اعضای تشکلهای کارگروه و نماینده کارگران شرکتها ی شهرستان گفت: ۱۱ هزار کارگر در كارگاه ها، کارخانجات و معادن شهرستان بافق مشغول به کار و فعالیت هستند.

به گزارش آفتاب بافق؛ “محمد زاده رحمانی” عصر امروز در حاشیه مراسم تجلیل از کارگران شهرستان اظهار داشت: شهرستان بافق از لحاظ اجتماعی و دسته بندی مشاغل یک شهرستان کارگری محسوب می‌شود.

وی افزود: با اشتغال ۱۱ هزار کارگر در کارخانجات و معادن، شاهد پویایی در جوامع کارگری هستیم.

فرماندار بافق با اشاره به ایجاد و راه اندازی تشکل های صنفی کارگری در واحدهای صنعتی بیان کرد: تشکل ها و انجمن های صنفی برای پیگیری حق و حقوق کارگران  و برنامه هایی که دولت و شهرستان دارد نقش مفیدی را ایفا می کنند.

زاده رحمانی همچنین تصریح کرد: دولت ضمن ایجاد اشتغال در شهرستان و توسعه صنایع جوار معدنی در بخش صنعت و معدن، صنایع غذایی در بخش کشاورزی و صنایع جوار ریلی در بخش راه آهن موظف به حفظ اشتغال و تامین امنیت شغلی کارگران است.

وی همچنین با بیان اینکه در سال گذشته تعدیل نیرو در شهرستان در حداقل ممکن بوده است، خاطر نشان کرد: معوقات کارگری نیز در این سال کاهش یافته و روز به روز،  تاریخ پرداخت به زمان مطلوب رسیده است.

فرماندار بافق با تاکید بر حمایت از تشکل های كارگري شهرستان، افزود: در این خصوص به طور مرتب در پیگیری و رفع مشکلات کارگران تلاش خواهیم کرد.

عکس:mtb1353

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده